Fotogalerie

/album/fotogalerie154/sport-areal-ceske-petrovice-2-jpg/
/album/fotogalerie154/sport-areal-ceske-petrovice-4-jpg/
/album/fotogalerie154/sport-areal-ceske-petrovice-5-jpg/
/album/fotogalerie154/sport-areal-ceske-petrovice-7-jpg/
/album/fotogalerie154/sport-areal-ceske-petrovice-8-jpg/
/album/fotogalerie154/sport-areal-ceske-petrovice-6-jpg/

Poloha na mapě

Sport areál České Petrovice - Orlické hory

Areálem doslova pro celou rodinu je Sport areál České Petrovice v Orlických horách. V zimě v létě tu najdete množství sportovních aktivit, které uspokojí i ty nejnáročnější.

Sport areál České Petrovice

     

FOTO: Sport areál České Petrovice

Léto plné pohybu

V létě se areál zaměřuje na sportovní a adrenalinové aktivity. Můžete vyzkoušet stále oblíbenější horské káry, unikátní terénní tříkolky typu chopper, které jsou určeny pro bezpečnou jízdu z kopce. Jsou snadno ovladatelné a jejich brzdící soustavu tvoří kotoučová a bubnová brzda. Další adrenalinovou záležitostí je šedesátimetrová jízda na kladce s bezpečným dobrzděním, vhodná pro děti i dospělé. 

 

Akce plné adrenalinu

Velká obdélníková trampolína je určena všem až do váhy 95 kg, je tu i trampolína pro malé děti. Nechybí letní „snowtubing“, zábavná jízda po sto metrech umělého povrchu na vytyčené dráze, kterou mají v oblibě především děti, ale občas neodolají ani dospělí. Lahůdkou je pak grassball. Jedná se o velkou nafukovací kouli, uvnitř které je ještě jedna menší, obě jsou spojeny nylonovými lanky a dvěma tunely a osoba upoutaná uvnitř do bezpečnostních postrojů v této kouli sjíždí svah. To, že grassball tvoří dvě koule, maximálně zvyšuje bezpečnost tohoto sportu. Vodomilní návštěvníci mohou využít vodní atrakci, tzv. bumperboats, čili vodní narážedla. Mohou ji využít děti i dospělí a díky své vysoké nosnosti si na ní mohou užívat i dva dospělí najednou.

 

Další služby

V celém areálu je WiFi připojení zdarma.

Najíst se můžete ve SKI-Baru Přes, kde máte možnost si posedět přímo u horského potoka, který protéká vedle  SKI BARU a  chytit si pstruha přímo tam v rybníce a nechat si ho připravit jako minutku

Pro návštěvníky areálu je vyhrazené parkoviště přímo v centru Českých Petrovic zdarma.

 

Provozní doba

Provozní dobu najdete zde.

 

Kontakt

Sport-areál České Petrovice

České Petrovice 58

564 01 Žamberk

Tel.: +420 606 659 494

 

Tip na výlet

Zajděte se také podívat do přírody např. do přírodní rezervace Zemská brána. Předmětem ochrany je celý krajinný komplex s lesními porosty na svazích, loukami v těsném okolí řeky a balvanitým řečištěm Divoké Orlice, jejíž břehy jsou lemovány nápadnými skalními útvary (skalní výchozy, jeskynní výklenky, ojediněle obří hrnce aj.).

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.