/album/fotogalerie114/p1080598-jpg/
/album/fotogalerie114/a850-jpg/
/album/fotogalerie114/a835-jpg/
/album/fotogalerie114/a847-jpg/
/album/fotogalerie114/a838-jpg/
/album/fotogalerie114/p1070788-jpg/

Poloha na mapě

Penzion Samota Adelheid - Bartošovice, Orlické hory

Ubytování v roubeném stavení vonícím dřevem s příjemnou rodinnou atmosférou v krásném prostředí na klidném místě u Bartošovic v Orlických horách.

Samota Adelheid

Popis ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny novým dřevěným nábytkem a sociálním zařízením (sprcha, wc) a WIFI internet. Apartmán má navíc ještě vybavený kuchyňský kout. V přízemí objektu se nachází společenská místnost sloužící také jako jídelna. Pro Vaše děti je zde připravena dětská herna. Za pěkného počasí můžete využít venkovní posezení s ohništěm nebo relaxovat v houpací síti. Vaše děti jistě využijí venkovní hřiště s pískovištěm, skluzavkou a dětským bazénkem. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu a parkování u objektu. K penzionu dále patří také 35 ha pozemků vhodných k volnočasovým aktivitám. Okolí nabízí řadu dalšího sportovního a kulturního vyžití. Jedním z cílů Vašich výletů se může stát například nedaleká dělostřelecká tvrz Hanička. Samota Adelheid leží na klidném místě na značené trase pro cyklisty. Pro ně je zde připraveno zázemí - půjčovna kol, opravna, úschova. U penzionu je také zastávka cyklobusu. Lyžování je možné přímo v obci Bartošovice, Červená Voda, v Říčkách nebo v Českých Petrovicích. Pokud chcete zažít klidnou dovolenou v krásné přírodě, neváhejte a rezervujte si Váš pobyt!

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.