Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše zařízení?  Zaregistrujte své zařízení , budeme Vás kontaktovat.

 

Výhody s tím spojené a proč s námi spolupracovat

 

Skvělá reklama a navíc prezentace zdarma

  • Buďte vidět na našich regionálních portálech na www.region-orlickehory.cz a www.region-tour.cz a navíc vaši prezentaci pro Vás vytvoříme zdarma. Žádné poplatky za vytvořenou prezentaci, budete i na předních pozicích.

 

Zvýšíme Vám obsazenost

  • Nejen že budete umístěni na našich webových stránkách, ale především Vás budeme aktivně prodávat naším rezervačním oddělením. Doplníme vaše volné kapacity ať proto, že chce klient doporučit vhodné ubytování nebo si vybral jiné ubytovací zařízení, které je daný termín obsazeno. Zvýšíme Vaši obsazenost.

 

Nemáte žádné starosti

  • Celý proces zpracování rezervace, hlídání plateb rezervací a vyúčtování je zpravován naším rezervačním oddělením. Provozujeme vlastní telefonní a rezervační centrum.

 

Nezávaznost spolupráce

  • Nevyžadujeme blokace termínů, rezervace děláme na dotaz - tzn. zeptáme se zda můžeme vytvořit rezervaci.

 

Garance rezervací

  • Všechny potvrzené rezervace garantujeme. Pokud klient rezervaci zruší, obdržíte storno poplatky z rezervace.

 

Znalost ubytovacích zařízení

  • Před samotným uzavřením spolupráce Vás navštívíme, prohlédneme, nafotíme a seznámíme se jak s Vašimi službami, tak i především s Vámi.

 

 

A mnohem více...

  • Jednoduchý systém - osobní a dlouhodobá spolupráce - jsme Vám k dispozici 365 dní v roce - přátelský servis - vyškolené operátorky na rezervacích - znalost regionu - dlouhodobé zkušenosti v cestovním ruchu.

 

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu: +420 776 468 404

 

Pro restaurace, kavárny a catering

Vyrábíme ovocné koncentrátové sirupy s nejvyšším obsahem ovoce na trhu. Na 1 litr našeho koncetrátového sirupu je potřeba 6 - 10 kg ovoce dle druhu. Naše sirupy vynikají výbornou chutí, hustotou a jsou bez chemie. Dodáváme do restaurací, kaváren, barů a dalších provozů ve speciálních baleních pro gastronomii. Tyto skvělé produkty vyrábí náš sesterských podnik slaskoukjidlu.cz
 

Proč naše ovocné sirupové koncentráty?

* Naše ovocné koncentráty jsou BEZ: přidaných chemických látek, umělých dochucovadel, zahušťovadel (pektiny) a hlavně ani nejsou ředěné vodou

* Naše sirupy obsahují jen a jen ovoce. 600% ovoce v každé lahvi.

* 13 výtečných příchutí (a další připravujeme...)

 

Dále nabízíme:

* Citronka - extra silný koncentrát (do restaurací, ale i kuchyní)

* kvalitní česká vína z vinařství Hulata Němčičky. 

   

 
 
Oblíbené příchutě: Malinový sirup, Jahohodový sirup, Višnový sirup a mnoho dalších...

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 17:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.