Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Potřebujete zvýšit obsazenost? Buďte vidět! Prezentujte se na nejnavštěvovanějším turistickém portálu o Orlických horách. Získejte více přímých zákazníků bez prostředníka. Zaregistrujte své zařízení, zkuste to s námi.

 

Proč s námi spolupracovat

 

Skvělá reklama a navíc vytvoření prezentace zdarma

  • Buďte vidět na našich regionálních portálech na www.region-orlickehory.cz a www.region-tour.cz. Vaši prezentaci pro Vás vytvoříme zdarma. Žádné poplatky za vytvoření prezentace, budete i na předních pozicích.

 

Zvýšíme Vám obsazenost

  • Nejen že budete umístěni na našich webových stránkách, ale především Vás budeme propagovat na sociálních sítích. Máme parádní profil o Orlických horách s velkými dosahy.

 

Neplatíte žádné provize. Ušetříte!

  • Zákazníci u Vás poptávají ubytování napřímo. Rezervace máte bez prostředníka, tedy bez provize. Ušetřené peníze raději investujte do vašeho zařízení než platit zprostředkovateli za vysoké provize. U nás uhradíte 1 x ročně klubový poplatek a víte, že se Vám inzerce mnohonásobně vyplatí. Navíc Vám pomůžeme obsadit volné termíny.

 

Nezávaznost spolupráce

  • Vše bez závazků a tedy bez starostí. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit, ale věříme, že nebude potřeba, protože spolupráce se vám rozhodně vyplatí.

 

Jsme vidět

  • Hledáte-li cokoliv o regionu, vždy narazíte na naše stránky. Ve výsledcích vyhledávání jsme na prvních místech. Zkuste to...

 

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu: +420 776 468 400

 

 

Pro restaurace, kavárny a catering

Vyrábíme ovocné koncentrátové sirupy s nejvyšším obsahem ovoce na trhu. Na 1 litr našeho koncetrátového sirupu je potřeba 6 - 10 kg ovoce dle druhu. Naše sirupy vynikají výbornou chutí, hustotou a jsou bez chemie. Dodáváme do restaurací, kaváren, barů a dalších provozů ve speciálních baleních pro gastronomii. Tyto skvělé produkty vyrábí náš sesterských podnik slaskoukjidlu.cz
 

Proč naše ovocné sirupové koncentráty?

* Naše ovocné koncentráty jsou BEZ: přidaných chemických látek, umělých dochucovadel, zahušťovadel (pektiny) a hlavně ani nejsou ředěné vodou

* Naše sirupy obsahují jen a jen ovoce. 600% ovoce v každé lahvi.

* 13 výtečných příchutí (a další připravujeme...)

 

Dále nabízíme:

* Citronka - extra silný koncentrát (do restaurací, ale i kuchyní)

* kvalitní česká vína z vinařství Hulata Němčičky. 

   

 
 
Oblíbené příchutě: Malinový sirup, Jahohodový sirup, Višnový sirup a mnoho dalších...

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.