Fotogalerie

/album/fotogalerie155/koupani-2-jpg/
/album/fotogalerie155/koupani-4-jpg/
/album/fotogalerie155/koupani-jpg/
/album/fotogalerie155/koupani-5-jpg1/

Poloha na mapě

Koupaliště Letohrad

V podhůří Orlických hor leží malebné město Letohrad. V létě svým návštěvníkům nabízí příjemnou možnost osvěžení a strávení volného času zdejší koupaliště Letohrad.

koupaliště Letohrad

     

Koupat se a hrát si

Venkovní plavecký bazén má rozměry 50 x 22 m, je pečlivě udržovaný a od relaxační zóny je chráněn nízkým pletivovým plůtkem. Milovníci plavání si zde mohou užívat opravdu dosyta. Vedle bazénu koupaliště Letohrad totiž nabízí řadu dalších volnočasových aktivit: lze si tu zahrát oblíbený badminton, soft tenis, plážový volejbal, nebo třeba vyzkoušet pétanque, francouzskou společenskou hru, při níž se hráči snaží umístit koule co nejblíže tvořenému dřevěnou kuličkou, tak zvaným prasátkem. Princip hry je jednoduchý a výhodou hry je to, že ji může hrát prakticky každý od dětí po seniory. Provozovatel myslí také na děti, které tu mohou dovádět v dětském koutku a užívat si různých atrakcí a prolézaček.

 

Příjemné posezení

Koupaliště je obklopeno bohatou zelení a poskytuje tak v parných dnech možnost posezení v chladivém stínu stromů. Pro ty, kteří se naopak rádi vyhřívají na sluníčku, jsou kolem bazénu připraveny klasické dřevěné lavičky. Pakliže vám vyhládne, můžete posedět na příjemné venkovní terase nebo u stolečku pod ní a dopřát si zde něco dobrého k snědku. Pro ty, kteří přijedou na kolech, je k dispozici úschovna kol a v nabídce koupaliště Letohrad je také půjčovna sportovního náčiní. Domácí mazlíčky musíte nechat doma. Na koupaliště je vstup zvířatům zakázán.

 

Provozní doba koupaliště

 • 1. 7. – 31. 8. 
 • Denně 9.00 – 20.00 hod.
 • Středa a pátek 9.00 – 23.00 hod.
 

Vstupné

 • Dospělí 30,- Kč
 • Děti 4 – 14 let 20,- Kč

 

Ceny dalších služeb

 • Úschova kol                     10,- Kč/kolo
 • Hřiště nohejbal                 20,- Kč/hod
 • Hřiště plážový volejbal         30,- Kč/hod.
 • Badminton                       15,- Kč/hod.
 • Soft tenis                         15,- Kč/hod.
 • Plážový volejbal                 15,- Kč/hod.
 • Petanque                         30,- Kč/hod.
 

Kontakt

Koupaliště Letohrad
Tel.: +420 737 309 936

 

Tip na výlet

Pokud byste si chtěli zpestřit den a návštěvu koupaliště spojit s něčím zajímavým, město Letohrad nabízí příjemnou procházku po náměstí, kde stojí krásné barokní domy s podloubím či třeba vyhlášenou atrakci v podobě velké voliéry plné exotického ptactva umístěné v zámeckém parku. Navštívit je možné zdejší zámek s anglickým parkem, kostel sv. Václava s rokokovým zařízením z let 1783 – 1786, či třeba bývalý hospodářský dvůr, ve kterém se dnes nachází Muzeum řemesel, které je jedním z největších ve střední Evropě.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.