Fotogalerie

/album/fotogalerie161/aquapark-a-bazen-usti-nad-orlici-img-0286-zmens%cc%8ceno-jpg/
/album/fotogalerie161/aquapark-a-bazen-usti-nad-orlici-img-0194-zmens%cc%8ceno-jpg/
/album/fotogalerie161/aquapark-a-bazen-usti-nad-orlici-img-0307-zmens%cc%8ceno-jpg/
/album/fotogalerie161/aquapark-a-bazen-usti-nad-orlici-img-0392-zmens%cc%8ceno-jpg/
/album/fotogalerie161/aquapark-a-bazen-usti-nad-orlici-img-0323-zmens%cc%8ceno-jpg/
/album/fotogalerie161/aquapark-2-jpg1/

Poloha na mapě

Letní aquapark - Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí pro své občany a návštěvníky přichystalo pěkný aquapark. Dominuje mu velký bazén se  101 m dlouhým tobogánem a skluzavkou Kamikadze.

 

FOTO: bazenusti.cz

O zábavu postaráno

Krásné místo na okraji města Ústí nad Orlicí oblíbené místo pro letní koupání a dovádění, jako stvořené pro prázdninový odpočinek a dovolenou. Velká sluneční louka pro opalování, místo pod stromy pro odpočinek, převlékárna, sprchy s WC vše určeno pro malé i velké návštěvníky.

 

Na co se můžete těšit

V hlavním rekreačním bazénu, s plaveckými drahami o délce 25m, můžete vyzkoušet tobogán, skluzavku Kamikadze, vodní chrliče, trubková masážní lehátka, trubkovou lavici a perličku, lanový most s lekníny, šplhací síť s basketbalovým košem, vodní stěnu a dva houpací zálivy. Druhý menší rekreační bazén nabízí velký vodní hřib a podchozí skluzavku. Na malé návštěvníky v dětském bazénku čekají fontánky, točitá a jednoduchá skluzavka, kyblíkový strom, vodní hřib, vodní děla, vodní zvon a vodní ježek.

Dále můžete využít beach volejbalový kurt, stolní tenis, vodní fotbal, pétanque, prolézačky, skákací hrad a dětské hřiště.

 

Občerstvení v areálu

Součástí areálu jsou dva stánky s občerstvením a zmrzlinový stánek. Pro návštěvníky je k dispozici připojení WiFi FREE. K zapůjčení jsou připravena lehátka i slunečníky.

 

Vstupné

Platný ceník

 

Otevírací doba

 
 

Kontakt

Letní Aquapark
ul. V Lukách 1362
562 01 Ústí nad Orlicí
aquapark@tepvos.cz
pokladna: 465 527 898
obsluha: 608 553 305

Letní Aquapark

ul. V Lukách 1362

562 01 Ústí nad Orlicí

aquapark@tepvos.cz

pokladna: 465 527 898

obsluha: 608 553 305


Tip na výlet

Doporučujeme navštívit i místní rozhlednu. Jmenuje se Stříbrná krasavice, sídlí na Andrlově vrchu a od koupaliště je to k ní kolem 3 kilometrů. Naskytne se vám možnost krásného výhledu na město a okolní podhůří.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.