Aquapark TEPVOS - Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí pro své občany a návštěvníky přichystalo pěkný aquapark. Dominuje mu velký bazén se  101 m dlouhým tobogánem a skluzavkou Kamikadze.

 

Aquapark TEPVOS

FOTO: bazenusti.cz

O zábavu postaráno

Vodomilové ocení oblíbený vodní hřib či vodní chrliče. Příjemným zpestřením jsou vzduchovače, které vodu provzdušní bublinkami a dokážou tak simulovat jemnou masáž. Ve večerních hodinách dostává areál zvláštní ráz díky podvodnímu osvětlení bazénů. Vedle tobogánu a adrenalinové skluzavky TEPVOS

 

Aquazorbing

Aquapark nabízí neobvyklou zábavu v podobě aquazorbingu. Tento druh zábavy se zrodil v Asii a brzy se stal oblíbeným. Velká nafukovací koule na aquazorbing o průměru dvou metrů je vyrobena ze speciálního průhledného PVC. Tento materiál umožňuje pozorovat dění vně koule. Návštěvník vleze do koule, která je následně nafouknuta vzduchem a po té je vržena na vodu. Pohyby člověka uvnitř, ovlivňují směr jejího pohybu a po prvotních obavách téměř každý nabude jistoty a pustí se do odvážného kutálení. Maximální hmotnost osoby, která si přeje aquazorbing vyzkoušet, je 150 kg. V kouli se může kutálet jeden dospělý, nebo maximálně dvě děti do výšky 140 cm.

 

Velký bazén s atrakcemi je vhodný pro dospělé návštěvníky a větší děti, na ty menší čekají dětské bazény s kaskádami a skluzavkami. Pokud cachtání děti omrzí, mohou dovádět na dětských prolézačkách, nebo si užívat v dětském skákacím hradu. TEPVOS Aquapark je tak skutečným rájem pro celé rodiny.

 

Tip na výlet

Doporučujeme navštívit i místní rozhlednu. Jmenuje se Stříbrná krasavice, sídlí na Andrlově vrchu a od koupaliště je to k ní kolem 3 kilometrů. Naskytne se vám možnost krásného výhledu na město a okolní podhůří.

 

Relaxační prostředí

Vedle těchto aktivit je v areálu kurt na plážový volejbal, zahrát si můžete také kuželky nebo stolní tenis. Bazény i hřiště jsou obklopené zelení, k odpočinku slouží řada laviček a rozsáhlé zelené plochy. V areálu TEPVOS Aquapark je možnost příjemného občerstvení, stolky jsou před prudkými slunečními paprsky umístěné v příjemné stínu pod slunečníky. Areál disponuje bezbariérovým přístupem. Je možné si zde zapůjčit slunečník i lehátka a rovněž tak vybavení na hry a sportovní aktivity, které areál umožňuje.

 

Vstupné

  Celodenní vstupné Vstupné od 12.00 hod. Vstupné po 17.00 hod. Dopolední vstupné
1 hod.
Dopolední vstupné
2 hod.
Děti do 105 cm výšky zdarma
Děti do 140 cm výšky, držitelé ZTP/P 65,00 Kč 45,00 Kč 25,00 Kč 30,00 Kč 35,00 Kč
Ostatní 90,00 Kč 65,00 Kč 40,00 Kč 40,00 Kč 45,00 Kč
Aquazorbing 50 Kč/1 jízda
Tobogán je v ceně vstupného

 

Otevírací doba

  • červen – srpen 9:00 – 20:00 hod.
  • 1. - 15. září 11.00 – 18.00 hod (o víkendech od 10 hod.)

Kontakt

TEPVOS Aquapark
Ul. V Lukách, 562 01 Ústí nad orlicí

Fotogalerie

/album/fotogalerie161/aquapark-2-jpg1/
/album/fotogalerie161/aquapark-3-jpg1/
/album/fotogalerie161/aquapark-5-jpg1/
/album/fotogalerie161/aquapark-6-jpg1/
/album/fotogalerie161/aquapark-7-jpg1/
/album/fotogalerie161/aquapark-jpg1/

Poloha na mapě

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 17:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.