Fotogalerie

/album/fotogalerie168/solna-jeskyne-krystal-1-jpg/
/album/fotogalerie168/solna-jeskyne-krystal-2-jpg/
/album/fotogalerie168/solna-jeskyne-krystal-7-jpg/
/album/fotogalerie168/solna-jeskyne-krystal-3-jpg/
/album/fotogalerie168/solna-jeskyne-krystal-8-jpg/
/album/fotogalerie168/solna-jeskyne-krystal-4-jpg/

Poloha na mapě

Solná jeskyně Krystal - Žamberk

Účinky mořského ovzduší jsou všeobecně známy. Kolikrát se však můžeme k moři vypravit? Právě z tohoto důvodu jsou tu solné jeskyně.

Solná jeskyně Krystal

     

Čínská medicína

Každá z návštěv vydá za přibližně dva až tři dny strávené u skutečného moře. To rozhodně není zanedbatelné. V podhůří Orlických hor, ve městě Žamberku, na vás čeká solná jeskyně Krystal. Její interiér je zařízen v pečlivě zvolených barvách tak, aby byl v souladu čínské medicíny s jednotlivými čakrami lidského těla.

 

Posílení imunity

Odpočinková kůra v délce trvání 45 minut vás oprostí od každodenních starostí a přenese do světa plného pohody a pozitivní energie. Můžete si tu odpočinout a podpořit tak obranyschopnost vašeho organismu, ale rovněž si můžete zvolit léčebné pobyty, které výrazně napomáhají při potížích s horními a dolními dýchacími cestami, kožními chorobami (lupenkou, ekzémy apod.), při rozličných alergiích, revmatických problémech a onemocnění kloubů, rovněž při snížené funkci štítné žlázy, kdy je zapotřebí doplnit jód. Celkově pobyt v solné jeskyni zotaví neustále zatěžovaný nervový systém, napomůže od neuróz, stresů a nespavosti, dokáže také zklidnit dýchací cesty kuřáků.

 

Vstupné

Ceny vstupného najdete zde.


Provozní doba

Út – Pá 9.00 – 18.00 hod.

Objednávky a více informací na tel.: 737 864 369

 

Doplňující informace

Viditelné zlepšení zdravotního stavu se projevu obvykle po třech až pěti návštěvách solné jeskyně. Proto je vhodnou možností zakoupení permanentky.

 

Kontakt

Solná jeskyně Krystal Žamberk
Masarykovo náměstí 4
564 01 Žamberk
Tel: +420 737 864 369

 

Tip na výlet

Poté co se dostatečně zrelaxujete, navštivte Městské muzeumStálá expozice se věnuje vývoji tradičních lidových i uměleckých řemesel na Podorlicku (krajkářství, práce se dřevem, textil…). V sezóně muzeum nabízí pravidelné výstavy výtvarného umění nebo tematické výstavy.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.