Fotogalerie

/album/fotogalerie164/golf-usti-nad-orlici-3-jpg/
/album/fotogalerie164/golf-usti-nad-orlici-4-jpg/
/album/fotogalerie164/golf-usti-nad-orlici-5-jpg/
/album/fotogalerie164/golf-usti-nad-orlici-6-jpg/
/album/fotogalerie164/golf-usti-nad-orlici-7-jpg/
/album/fotogalerie164/golf-usti-nad-orlici-8-jpg/

Poloha na mapě

Golf Club UNO - Ústí nad Orlicí - Hnátnice

V překrásné přírodě podhůří Orlických hor, na vás čeká Golf Club UNO, příjemné golfové hřiště s dvakrát devíti jamkami.

Golf Ústní nad Orlicí

     

FOTO: gcu.cz

Tvrdý oříšek

Nepatří sice mezi nejdelší golgová hřiště, na 18 jamkách ujdete jen přibližně 3500 m, avšak přesto díky svému charakteru může být pěkným oříškem. Greeny jsou nevelké a vyžadují tak opravdu přesnou krátkou hru. Ústecko-orlické hřiště je přesto jednou z nejlepších voleb pro všechny, kteří se rozhodli s golfem začít.

 

V provozu je celoroční tréninkové centrum, které slouží nejen členům klubu, ale také široké veřejnosti. Snahou zdejšího klubu je totiž propagace, přiblížení a rozšíření této noblesní hry, aby se stala přístupnější. V nabídce jsou tzv. demo akce, ve které se zájemci ve skupině během tří hodin mohou seznámit s golfem za pomoci zkušeného cvičitele golfu. V ceně je akademie 1 x 6 jamek, služby cvičitele a také půjčení holí.

 

Ale i pro začátečníky

Tím, že zdejší tréninkové hřiště mohou využívat i lidé, kteří s golfem začínají, je vhodné jak pro výuku hry, tak třeba také pro pořádání různých firemních akcí, při nichž lze do zábavy zahrnout rovněž zábavné soutěžní golfové hry.

 

Golf Ústí nad Orlicí má ve svém areálu rovněž cvičnou louku (driving range), kterou využívají především začátečníci a méně zkušení hráči. Tato cvičná louka v celkové délce 300 metrů má 24 odpališť, 3 krytá odpaliště, 6 putting greenů, jeden chip & putt a jeden cvičný bunkr.

 

Kudy do areálu klubu?

Areál klubu Golf Club UNO najdete v obci Hnátnice, přibližně sedm kilometrů od Ústí nad Orlicí ve směru na Letohrad.

 

Otevírací doba

 

duben–říjen

květen-září

Poznámka

Pondělí

14 - 19

14 – 20

Provoz hřiště je omezen (údržby)

Úterý

14 – 19

09 – 20

 

Středa

14 – 19

09 – 20

 

Čtvrtek

14 – 19

09 – 20

 

Pátek

14 – 19

09 – 20

 

Sobota

10 – 19

09 – 20

 

Neděle

10 – 19

09 – 20

16:30–18:00 trénink mládeže (mimo prázdniny)

 

Driving range se jednu hodinu před koncem otevírací doby uzavírá!
 

Kontakt

Golf Club UNO, Čs. Armády 1181, Ústí nad Orlicí 562 15
Tel.: +420 728 304 240

 

Tip na výlet

Krásné okolí, blízkost lesů a upravený terén je zárukou příjemně stráveného času. Kromě hry golfu se tak nabízí pěkné vycházky po okolí, ale podél nedalekého toku Tiché Orlice vede cyklo a bruslařská stezka, která sousedí přímo s hřištěm a tak si tu na své může přijít celá rodina. Areál klubu Golf Ústí nad Orlicí najdete v obci Hnátnice, přibližně sedm kilometrů od Ústí nad Orlicí ve směru na Letohrad.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.