Fotogalerie

/album/fotogalerie162/golf-osycina-jpg/
/album/fotogalerie162/golf-osycina-2-jpg/
/album/fotogalerie162/golf-osycina-3-jpg/
/album/fotogalerie162/golf-osycina-4-jpg/
/album/fotogalerie162/golf-osycina-6-jpg/
/album/fotogalerie162/golf-osycina-7-jpg/

Poloha na mapě

Golf klub Osyčina - Dobříkov

Východočeská obec Dobříkov, ležící v okrese Ústí nad Orlicí asi šest kilometrů od města Choceň, je vyhledávaným a oblíbeným cílem milovníků golfu.

Golf Osyčina

     

FOTO: gko.cz

Areál pro celou rodinu

Zdejší golfové hřiště klubu Golf Osyčina je součástí sportovního areálu, který nabízí nejrůznější sportovní vyžití, takže sem často míří celé rodiny a zatímco rodiče hrají golf, jejich odrostlejší ratolesti se věnují třeba tenisu nebo hrají volejbal. Ve sportovním areálu nechybí ani hřiště pro menší děti.

 

Klidná atmosféra

Dobříkovské 9 jamkové hřiště nepatří rozlohou mezi ta největší (3214 metrů ze žlutých odpališť, 2910 z červených odpališť), ale díky množství přírodních i modelovaných nástrah je výzvou pro každého příznivce této oblíbené hry. Na hřišti, lemovaném potoky, se rozprostírají mokřady a dominuje mu skupina památných dubů, které jsou již přes 200 let staré.

 

Příjemné zázemí pro hráče golfu

Pro hráče je k dispozici tréninkové zázemí s cvičnou loukou, tzv. driving range, v délce 270m, putting green a chipping green, možnost příjemného občerstvení v klubovně nebo na terase, půjčovna a prodej drobných golfových potřeb a samozřejmě nechybí dostatečně velké parkoviště.

 

Golf klub OsyčinaGolf klub Osyčina

FOTO: gko.cz

 

Pokud vám cestou vyhládne, příjemné posezení nabízí hospůdka Sokolský klub. Nechybí mu venkovní posezení, udírna a dokonce ani taneční parket.

 

Kudy do Dobříkova?

Vozem z hlavní silnice č. 35/I ve směru na Choceň, mezi Vysokým Mýtem a Holicemi, sjedete přes Zámrsk nebo část obce Dobříkov – Rzy.

 

Kontakt

Golf Klub Osyčina, Dobříkov 73, Vysoké Mýto, 566 01
Tel: +420 777 222 910

 

Tip na výlet

V Dobříkově, proslulém svou přátelskou atmosférou, si kromě hraní golfu můžete prohlédnout místní zajímavost, kterou je dřevěný kostelík pocházející z Podkarpatské Rusi. Tato lidová dřevěná stavba s věží a šindelovou střechou, pocházející z roku 1679, byla zakoupena senátorem Václavem Klofáčem a v roce 1930 převezen do Dobříkova. Další možností jak si zpestřit návštěvu Dobříkova je prohlídka památníku V. Klofáče. Ten najdete na místě, kde kdysi v obci stávala vodní tvrz, postavená v 15. století. Mnoho se z ní sice nedochovalo, ale z jejích zbytků byla začátkem 19. století vybudována myslivna, která dnes slouží právě jako památník V. Klofáče.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.