Fotogalerie

/album/fotogalerie163/golf-nebeska-rybna-1-jpg/
/album/fotogalerie163/golf-nebeska-rybna-2-jpg/
/album/fotogalerie163/golf-nebeska-rybna-3-jpg/
/album/fotogalerie163/golf-nebeska-rybna-4-jpg/
/album/fotogalerie163/golf-nebeska-rybna-5-jpg/

Poloha na mapě

Golf Nebeská Rybná

Nebeský sport v Nebeské Rybné, to je golfový areál Golf Nebeská Rybná, který nedaleko známého rekreačního centra, Rokytnice v Orlických horách.

     

FOTO: golfový klub Nebeská Rybná

V krásném prostředí

Nebeská Rybná je horská vesnička v překrásném prostředí Orlických hor s typicky malebnou okolní krajinou. V pozadí greenu se vypíná věž kostela sv. Filipa a Jakuba, který stojí v jeho těsné blízkosti a jenž dotváří příjemnou kulisu zdejšího klidného prostředí. Golf Nebeská Rybná nabízí hráčům šestijamkovou golfovou akademii par 3 a cvičnou louku, driving range.

 

Hole zapůjčí, golf naučí…

Golf Rybná umožňuje vstup i negolfistům. Ochotně vám zapůjčí hole, vysvětlí terminologii a pravidla hry a naučí jejím základům.

 

Kudy ke golfu?

K areálu klubu Golf Nebeská Rybná se nejsnáze dostanete po silnici na trase Vamberk, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, když za Žamberkem odbočíte doprava na Rokytnici v Orlických horách.

 

Kontakt

Golf Club Nebeská Rybná
Tel.: +420 736 753 703

 

Tip na výlet

V létě vám golf Nebeská Rybná nabídne green a zdejší okolí pak řadu dalších aktivit. Můžete na kole vyrazit po silnici se žlutou stezkou směrem na Kačerov, po 8 kilometrech přijedete k magnetickému kopci s rocestníkem Nad Kačerovem. Pokud chcete podniknout pěší tůru, můžete se vypravit po žluté na začátek Julinčina údolí, kde Vás modrá stezka zavede pod Anenský vrch s vysokou rozhlednou a výhledem na celý hřeben Orlických hor. Cesta tam měří 13 kilometrů.

 

Na Kačerov

Mapa na Kačerov

Zdroj: mapy.cz

Na Anenský vrch

Mapa na Anenský vrch

Zdroj: mapy.cz

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.