Fotogalerie

/album/fotogalerie165/bowling-karolina-2-jpg/
/album/fotogalerie165/bowling-karolina-3-jpg/
/album/fotogalerie165/bowling-karolina-4-jpg/
/album/fotogalerie165/bowling-karolina-5-jpg/
/album/fotogalerie165/bowling-karolina-6-jpg/
/album/fotogalerie165/bowling-karolina-7-jpg/

Poloha na mapě

Bowling Karolína - Žamberk

Nedaleko centra města Žamberka, ve sportovním a rekreačním areálu Pod Černým lesem najdete mimo jiných aktivit také Bowling Karolina.

Bowling Karolína

     

FOTO: Bowling Karolina

Bowling pod UV

Myslí tady i na rodiny s dětmi a už i malí hráči si mohou zahrát díky možnosti vysunutí dětského ochranného nárazníkového zábradlí žlabů. Na dvou profesionálních drahách bezšňůrové technologie se může do hry zapojit až 18 hráčů současně. Pro zpestření zážitku ze hry jsou dráhy osvíceny UV osvětlením, které vytváří tzv. Glow efekt.

 

V bowlingovém centru hned vedle dráhy je Brunswick bar, který má po návštěvníky připraveno široké spektrum nealkoholických nápojů, ale také výborných vín a dalších alkoholických nápojů.

 

A něco navíc

Vzhledem k tomu, že bowlingové centrum je součástí oblíbeného sportovního a rekreačního areálu umožňujícího celou řadu aktivit, jako například tenis, plážový volejbal, minigolf a mnohé další. Bowling Karolína spolu s dalšími možnostmi vyžití představuje moderní centrum využití volného času.

 

Provozní doba

  • pondělí - objednání
  • úterý - čtvrtek 16:00 - 22:00 hod.
  • pátek 16:00 - 23:00 hod.
  • sobota 14:00 - 23:00 hod.
  • neděle 14:00 - 20:00 hod.
  • možnost individuální doby po domluvě

 

Ceník pronájmu bowlingové dráhy

  • 200 Kč / 1 hodina hry
 

Doplňující informace

Možnost zakoupení permanentky jak pro jednotlivce, tak pro kolektivy.

 

Kontakt

Bowling Karolina
Areál Pod Černým lesem
564 01 Žamberk
Tel.: +420 776 669 799

 

Tip na výlet

Prohlídněte si místní hasičské muzeum. Ne náhodou se nachází právě v tomto městě. V roce 1421 zde došlo k vypálení kláštera, roku 1643 vyhořelo téměř celé město včetně zámku po té, co bylo vypáleno Švédy.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.