Fotogalerie

/album/fotogalerie150/letni-pinguin-park-2-jpg/
/album/fotogalerie150/letni-pinguin-park-jpg/
/album/fotogalerie150/letni-pinguin-park-4-jpg/
/album/fotogalerie150/letni-pinguin-park-3-jpg/

Poloha na mapě

Letní PINGUin park Přívrat - Orlické hory

Zdolejte sjezdovku za pomoci Downhill káry nebo speciální koloběžky nebo vyzkoušejte obří trampolínu, která spojuje vlastnosti trampolíny a bungee jumpingu.

Letní park PINGUin

     

FOTO: Pinguin park

Dolů ze svahu jako o závod

Downhill káry jsou speciální tříkolky typu chopper. Stabilita tří kol zvyšuje pocit bezpečí, jejich ovládání je jednoduché a snadné. Umožňují jízdu i dětem v doprovodu dospělých, ovšem za předpokladu, že jejich společná hmotnost nepřesáhne 100 kilogramů. Sjezdové koloběžky jsou speciální stroje vybavené velkými koly, na kterých může sjíždět svah osoba starší 12 let, vysoká cca 140 cm.

 

Odbržděná zábava

Ačkoliv se jedná o adrenalinové zážitky, pokud dodržíte základní pravidla, je to zábava bezpečná. Každý, kdo se rozhodne ji vyzkoušet, projde krátkým bezpečnostním školením. Pakliže vlastníte cyklohelmu, máte o starost méně. Pokud svou nemáte, bude vám zde zapůjčena. Za pomoci lyžařského vleku budete vyvezeni nahoru na svah. Při přepravě dbejte pokynů obsluhy vleku a pozor dejte zejména při vystupování. Pak už jen stačí se rozhlédnout po kraji, nasednout či nastoupit a vyrazit na cestu dolů. Oba dva stroje můžete zbrzdit. Je dobré nepřeceňovat své síly a je-li třeba, neváhat brzdu použít. Během jízdy můžete vyzkoušet, kam sahají hranice vaší odvahy a pokud jedete jako skupina, můžete si i zazávodit. Vždy však dbejte na to, abyste neohrozili ostatní účastníky, takže se sice odvažte, ale přesto zbytečně neriskujte.
 

Je libo si zalétat?

Bungee trampolína vám dá pocit, jako by vám zázrakem najednou narostla křídla. Na začátku budete upoutaní do speciálních pružných popruhů, které vám umožní po odrazu od trampolíny užívat si pocitu jako byste letěli, vznášeli se i plachtili a můžete dělat přemety vpřed i vzad a skákat tak, jak je vám libo. Bungee trampolínu mohou vyzkoušet děti i dospělí. Zatímco menší děti si spíš jen radostně užívají nezvyklých možností pohybu, větší hledají hranice, kam až mohou zajít. Dospělí využívají nezvyklou možnost svobody pohybu, kterou zařízení umožňuje. Ne nadarmo se u tohoto typu trampolíny často nehovoří o skákání, ale o létání.

 

Další služby a vybavení

Areál je vybaven moderními herními prvky, které rozvíjí dětskou motoriku, představivost a obratnost - trampolíny, opičí dráha, balancér, hrazdy, lanovka a další a další aktivity.

K dispozici jsou také velké a malé šlapací káry, které si můžete v areálu i zakoupit.

PINGUin park nabízí možnost nechat pro své děti připravit Kinder party, kdy budete mít k dispozici všechny atrakce pro jen sebe.

Občerstvit se můžete o víkendech ve Snowbaru.

Parkování je zdarma u areálu.

 

Ceník a otevírací doba

Ceny a otevírací dobu můžete zjistit zde.

 

Kontakt

SKI Přívrat s. r. o.
Přívrat 44
560 02 Česká Třebová
Tel.: +420 723 675 123

 

Tip na výlet

Za návštěvu stojí také pravěká osada Křivolík, která se nachází nedaleko města Česká Třebová. Je to unikátní muzeum pod širým nebem, kde je možné seznámit se s jednotlivými úseky dějin lidstva a navíc si na vlastní kůži vyzkoušet, jak naši předci žili.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.