Fotogalerie

/album/fotogalerie151/centrum-travniho-lyzovani-cenkovice-1-jpg/
/album/fotogalerie151/centrum-travniho-lyzovani-cenkovice-2-jpg/
/album/fotogalerie151/centrum-travniho-lyzovani-cenkovice-5-jpg/
/album/fotogalerie151/centrum-travniho-lyzovani-cenkovice-jpg/
/album/fotogalerie151/centrum-travniho-lyzovani-cenkovice-4-jpg1/

Poloha na mapě

Centrum travního lyžování Čeňkovice - Orlické hory

Ani když sleze sníh, nezůstanou v Čenkovicích stráně opuštěné a dokonce ani lyžaři se nemusí svého oblíbeného sportu vzdávat.

Centrum travního lyžování Čenkovice

     

FOTO: cenkovice.com

Nemáte travní lyže? Nevadí...

Čenkovice jsou totiž centrem travního lyžování a tak si můžete užívat na zdejších stráních lyžování i od jara do podzimu. Vedle toho si tu můžete užívat také svahových minikár, horských koloběžek. Vyzkoušet můžete ale také třeba Bodyzorbing. Veškeré vybavení vám v Centru travního lyžování Čenkovice zapůjčí. V ceně zapůjčení travních lyží, horských koloběžek a svahových minikár je rovněž zapůjčení dalšího potřebného i bezpečnostního vybavení. Půjčí vám zde tak nejen travní lyže, koloběžky a minikáry, ale také boty, hole, přilby, brýle, rukavice, chrániče páteře, loktů i kolen. Před tím, než vyrazíte na trať, musíte absolvovat základní instruktáž jak k technice jízdy, tak k přepravě na vleku.

 

Doporučujeme rezervaci

Protože je o tuto zábavu poměrně velký zájem, je vhodné si zapůjčení vámi požadovaného vybavení dohodnout předem. Bez předchozí domluvy by nemuselo být dostupné.

 

Provozní doba

Provozní dobu naleznete zde.

 

Vstupné

 

Travní lyžování                         

1 hodina      250,- Kč

2 hodiny      350,- Kč

 

Koloběžky a minikáry              

1 jízda           25,- Kč

5 jízd           100,- Kč

 

Bodyzorbing                            

10 minut        30,- Kč

 

Kontakt

Lyžařské středisko Ski areál Buková Hora -Centrum travního lyžování Čenkovice
561 64 Čenkovice 51
Tel.: +420 736 440 519, +420 731 412 015

 

Tip na výlet

Udělejte si výlet do obce Králíky, kde můžete navštívit vojenské muzeum, které vám nabídne skutečné lahůdky pro milovníky vojenství, zbraní a těžké techniky. K dispozici jsou stálé expozice se zbraněmi a těžkou technikou – nejrůznější tanky, samohybná děla, obrněné transportéry, bojová vozidla pěchoty, polní a protiletadlová děla...atd.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.