Fotogalerie

/album/fotogalerie148/br-sport-centrum-rychnov-1-jpg/
/album/fotogalerie148/br-sport-centrum-rychnov-2-jpg/
/album/fotogalerie148/br-sport-centrum-rychnov-3-jpg/
/album/fotogalerie148/br-sport-centrum-rychnov-4-jpg/

Poloha na mapě

BR Sport Centrum - Rychnov nad Kněžnou

V tomto multifunkční sportovním komplexu se špičkovým vybavením najdete prostor pro aktivity provozované uvnitř i venku.

BR Sport Centrum

     

Několik tenisových kurtů

Ve venkovní části areálu si na své přijdou příznivci tenisu, pro něž jsou připravené čtyři tenisové dvorce s umělým povrchem a také cvičná tenisová stěna. Rovněž děti si tu mohou pohrát na venkovním moderním hřišti. Vnitřní sportovní nabídka zahrnuje dva tenisové dvorce s gumovým povrchem, čtyři badmintonová hřiště, dva squashové dvorce, víceúčelový cvičební sál a nechybí ani cardio-fitness. Areál umožňuje hru míčových her, což ocení zejména vyznavači sálové kopané. Zahrát si můžete také třeba florbal.

 

Moderní design

Odpočinout si můžete v místním sport baru či jeho venkovní terase, děti se dobře zabaví v dětském koutku. Pokud by vám chybělo cokoliv ze sportovních potřeb, je tu také specializovaný sport obchod, kde zakoupíte zboží značek například Nike, Wilson, Babolat, Dunlop a další. Celé centrum je prosklené, takže z prostoru u baru můžete sledovat dění uvnitř a vně budovy.

 

Vybavení areálu

Venkovní část - Čtyři tenisové dvorce, cvičná tenisová stěna. Pro děti je připraveno moderní venkovní hřiště.

Vnitřní část - Dva tenisové dvorce, čtyři badbintonová hřiště, dva squashové dvorce, víceúčelový cvičební sál a cardio-fitness. K dispozici je nově jeden ping-pongový stůl.

 

Další služby

V budově naleznete také masážní místnost.

K centrum patří také specializovaný obchod, ve kterém nakoupíte kvalitní tenisové vybavení, squashové vybavení, badmintonové vybavení a sportovní oblečení a obuv.

Osvěžit se můžete v areálu v baru.

Samozřejmostí je možnost připojení k WiFi síti.

Centrum také nabízí možnost uspořádat firemní či soukromé akce včetně zajištění občerstvení.

 

Ceník a provozní doba

Ceník a provozní dobu naleznete zde.


Kontakt

BR Sport Centrum
Javornická 1705
516 01 Rychnov nad Kněžnou
Tel.: +420 494 620 249

 

Tip na výlet

Ještě než se unavíte sportem, zajděte si prohlédnout zámek v Rychnově nad Kněžnou. Kolowratský zámek spolu s barokním průčelím kostela Nejsvětější Trojice je jedním z největších a nejkrásnější barokních areálů u nás. Santini vtiskl nejen zámku, ale i městu jasně znatelnou stavební kompozici. Však se také areálu zámku říká Rychnovské Hradčany.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.