Ubytování pro seniory - Orlické hory

 

Vyberte si z nabídky ubytování vhodných pro seniory. Vzhůru za zážitky a odpočinkem do Orlických hor!

 

Všechna ubytování Orlické hory

apartmány říčky v orlických horáchApartmány v Říčkách - Říčky v Orl. horách

Apartmány v Říčkách Vám nabízí naprosto dokonalé zázemí pro Vaši aktivní dovolenou. Klid a soukromí zajištěno, stejně jako možnost využít služeb vedlejšího wellnes hotelu.

1 | 2

A co takhle vyrazit do Beskydy? Tyto hory naleznete při hranici Slovenskem. Koukněte na ubytování v Beskydech, na nabízené penziony, apartmány a chaty. Toto místo by mohlo patřit mezi zajímavé výletní cíle.

Ubytování pro seniory - zvýhodněné pobyty v Orlických horách

Pobyty pro seniory v Orlických horách jsou zejména ideální mimo hlavní letní sezónu. Ideální počasí na turistiku a za historickými památkami. Přitom oceníte klid narozdíl od hlavní turistické sezóny. Aktivní odpočinek je jednou z nejlepších forem relaxace i pro seniory. Chcete se cítit fit? Pak udělejte něco pro své zdraví a vyberte si některý pobyt vhodný pro seniory či turisty starší 55 plus. Zážitky na Vás čekají doslova na každém rohu a věřte ubytování si také vyberete i se slevou ve všech typech ubytování: hotely, penziony, apartmány i chalupy. Levné pobyty jsou také nabízeny v turnusech během týdne. A nevíte jakou lokalitu regionu Orlických hor si pro seniorský víkend či dovolenou vybrat? Co třeba objevovat krásy okolí Deštné v Orlických horách, Říčky v Orlických horách, Orlické Záhoří, Sedloňov, Čenkovice nebo okolí přehrady Pastviny? Vzhůru za zážitky do chráněné krajinné oblasti Orlické hory. Potřebujete poradit? Pak neváhejte a obraťte se na naše rezervační centrum, děvčata Vám rádi poradí a doporučí vhodné luxusní i levné ubytování pro seniory a lidi starší 55 plus. 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.