/album/fotogalerie4/hotel-alfa-resort-rodinny-pokoj-suite-1-jpg/
/album/fotogalerie4/a22-jpg1/
/album/fotogalerie4/hotel-alfa-resort-rodinny-pokoj-suite-8-jpg/
/album/fotogalerie4/a8-jpg/
/album/fotogalerie4/a087-jpg/
/album/fotogalerie4/a14-jpg/

Hotel Alfa resort ***

 

Obec:

Deštné v Orlických horách

Vzdálenost od centra:

1,5 km do centra

Poloha:

1,5 km od sjezdovky

Parkování u objektu:

celoročně u objektu

Poloha na mapě

Hotel Alfa resort ***-  Deštné v Orlických horách

Téměř idylická atmosféra, příjemné ubytování uprostřed malebné přírody Orlických hor, ideální místo pro aktivní odpočinek a relaxaci například v krytém bazénu.  

Hotel Alfa resort

Popis ubytování

Celý areál Hotelu Alfa resort nabízí nejen kvalitní ubytování v Orlických horách, ale také možnosti aktivního a relaxačního vyžití jako např.  tenisové kurty, krytý bazén s panoramatickým výhledem do okolí, sauna, masáže, kulečník či stolní tenis. Hotel Alfa resort disponuje výborným zázemím pro pořádání různých školení, vzdělávacích a firemních akcí či konferencí. K dispozici jsou 2 samostatné školící místnosti o kapacitě 25, 40 osob a konferenční sál s kapacitou 100 osob. Školící místnosti jsou vybaveny moderní audiovizuální a prezentační technikou. Celý objekt je nekuřácký, pro kuřáky je vyčleněna kuřácká místnost. K hotelu Alfa resort patří také Horské domky.

 

 • Kapacita hotelu: 86 lůžek + 15 přistýlek
 • Vnější vybavení objektu: zahradní restaurace, parkoviště, letní posezení, upravená travnatá plocha
 • Vnitřní vybavení objektu: restaurace s barem, lobby bar, úschovna kol a lyží, WiFi internet, připojení k internetu v prostorách restaurace, kuřárna, 7 bezbarierových pokojů
 • Vybavení pokojů: sociální zařízení (WC + sprcha), TV + SAT, WiFi internet, některé pokoje jídelní kout (bez nádobí atd.)
 • Vybavení studií: dva kompletně vybavené samostatné pokoje s TV a WiFi internetem, se společnou chodbou a společným sociálním zařízením pro oba pokoje
 • Relax a volný čas: vnitřní a venkovní sauna (kapacita 6 - 8 osob), masáže, krytý vyhřívaný bazén, ruské kuželky, 4 tenisové kurty, volejbalové hřiště, herna (kulečník, stolní tenis, šipky, biliard)
 • Pro děti: dětské hřiště, pískoviště, venkovní dětský kout
 • Firemní zázemí: 3x školící místnosti (kapacita 2x 20 + 1x 45 osob), konferenční sál (kapacita 100 osob), restaurace (100 osob), párty stan (80 osob), audiovizuální a prezentační technika
 • Check - in: 14 - 18.00
 • Check - out: 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

 • Volné využití hotelového bazénu, volejbalového hřiště, tenisového kurtu a skibusu (víkendy leden, celé jarní prázdniny)

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.