/album/fotogalerie261/p1060711-jpg/
/album/fotogalerie261/a26042013897-jpg/
/album/fotogalerie261/p1060677-jpg/
/album/fotogalerie261/a26042013901-jpg/

Poloha na mapě

Turistická chata Panorama - Deštné v Orlických horách

V Deštné v Orlických horách najdte chatu Panorama, která svou typickou architekturou krásně zapadá do místní architektury.

Chata Panorama

     

Zdroj: chatapanorama.cz

Romantický kout

Turistická chata Panorama se nachází v tichém prostředí Deštné v Orlických horách poblíž známého poutního místa – kaple sv. Anny s křížovou cestou a výhledem na hřeben Velké Deštné. Příjemná rekrace v romantickém koutku Orlických hor. Nedaleko chaty naleznete lyžařský areál Marta I - II s pravidelným nočním lyžováním.

 

Tip na výlet

Z Deštného můžete vyrazit na běžkařskou trasu Okolím Deštné, která vás zavede na Sedloňovský vrch a na Velkou Deštnou. Jedná se o středně náročnou trasu, která měří 22 km. 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.