Fotogalerie

/album/fotogalerie21/a4-jpg15/
/album/fotogalerie21/a5-jpg15/
/album/fotogalerie21/a6-jpg13/
/album/fotogalerie21/a7-jpg14/
/album/fotogalerie21/a8-jpg14/
/album/fotogalerie21/a3-jpg14/

Poloha na mapě

Lanový park - Deštné v Orlických horách

Neváhejte si vyzkoušet překážky umístěné až ve 140 m nad zemí v lanovém parku v Deštném v Orlických horách.

Lanový park Deštné

     

Modrý nebo žlutý okruh?

V Deštné v Orlických horách se kromě řady sjezdovek nachází také Lanový park Deštné nabízející řadu adrenalinových aktivit. V lanovém parku je připravena řada okruhů od dětských, přes modrý (rekreační) okruh s šestnácti překážkami až po velmi náročný žlutý okruh s třiceti třemi překážkami. Všichni lezci jsou upevněni v celotělovém úvazku, jištěni na dvou karabinách a vybaveni helmou. Kromě lezeckých překážek mohou děti využít také trampolínu nebo pískoviště se skluzavkou. Samozřejmostí je možnost občerstvení v areálu. K lanovému parku náleží také Adventure půjčovna, kde si můžete vypůjčit horská kola, čtyřkolky, terénní kololběžky, terénní brusle nebo horské tříkolky. Vybavení na tyto všechny i další sporty můžete zakoupit ve sportovně, která je také součástí areálu Lanového parku Deštné.

 

Popis okruhů

Dětský okruh: Má 14ks překážek, je určen dětem od 90cm výšky do 140cm, děti jsou jištěny unikátním bezpečnostní samojistící karabinou.

Juniorský okruh: Určen pro děti od 110-150cm. Obsahuje 12překážek.  Lezec je upevněn v celotělovém úvazkua jištěn na dvou karabinách a vybaven helmou. Juniorský okruh zahrnuje i sjezd na 2 lanovkách.

Modrý okruh - Rekreační okruh, na kterém je 16 překážek.

Červený okruh - Středně náročný okruh. Zde se překonáte 25 překážek.

Černý okruh - Náročný okruh s 29 překážkami.

Žlutý okruh - Nejnáročnější okruh je výzva s 33 překážkami.

 

Vybavení parku

Děti jistě ocení trampolínu nebo pískoviště se skluzavkou.

Přímo v areálu je občerstvení.

K dispozici je také Adventure půjčovna, kde si můžete vypůjčit horská kola, čtyřkolky, terénní kololběžky, terénní brusle nebo horské tříkolky.

V areálu je také sportovní prodejna, která nábízí veškeré outdoorové, horolezecké vybavení, oblečení pro volný čas, cyklistické vybavení, oblečení a náhradní díly, cyklo servisu

 

Otevírací doba

červen - srpen:

po - ne: 10:00 - 17:00

 

květen, září, říjen:

po - čt: na objednání

pá - ne: 10:00 - 17:00

 

Ceník lanového parku
Dětský okruh / dítě 150 Kč
Juniorský okruh / osoba 199 Kč
Modrý okruh / osoba 260 Kč
Červený okruh / osoba 330 Kč
Černý okruh / osoba 400 Kč
Žlutý okruh / osoba 450 Kč
Rodina (3 osoby) – sleva 10%
Rodina (5 osob) – sleva 15%
Rodinný pas 15%
Skupina 20 osob / osoba 240 Kč
Škola / osoba 199 Kč
Lanovka sjezd / osoba 100 Kč
Každé další kolo dětského okruhu / osoba 50 Kč
Trampolína / osoba / 5 min. 60 Kč
 
V ceně zahrnuto: vstup do LP a jeho absolvování. Zapůjčení jistících prostředků – úvazky celotělové, lanyardy, karabiny, kladky a helmy. Instruktážní jištění a průchod před vstupem na překážky. V případě nezdaru při průchodu a vyproštění a následná doprava na zem (vstupné se nevrací).

 

Kontakt:

Mobil: +420 771 150 435
 

Tip na výlet

Pokud vás okruhy úplně nevysílí, zajděte si v Deštném zavzpomínat na zimu do muzea zimních sportů, turistiky a řemesel. Při prohlížení expozic se budete cítit jako v minulosti.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.