Fotogalerie

/album/fotogalerie152/lanovy-park-ricky-2-jpg/
/album/fotogalerie152/lanovy-park-ricky-jpg/
/album/fotogalerie152/lanovy-park-ricky-png1/

Poloha na mapě

SpideRS CENTRE - Lanový Park Říčky

Překážky v Lanovém parku SpideRS CENTRE umístěné ve výšce od tří do šestnácti metrů nad zemí vám dopřejí ojedinělé a nezapomenutelné zážitky. 

Lanový park Říčky

     

FOTO: Lanový park Říčky

Desítky překážek

Pro děti menšího vzrůstu je připraven dětský okruh, osobám nad 140 cm výšky jsou určeny tři okruhy a oblíbený přejezd gravitační lanovkou nad Hlubokým potokem. Park také umožňuje zdolávat překážky a nástrahy lanové dráhy dětem již od tří let, pro které je určena speciální trasa v miniparku, s průběžným jištěním. Můžete se těšit na celkem až 80 překážek, které jsou vyrobené převážně z dřevěných komponent a ocelových a nylonových lan. Překážky jsou umístěné mezi plošinami, které jsou ukotvené na vzrostlých stromech.

 

Bezpečnost především

O svou bezpečnost se obávat nemusíte, neboť během absolvování celé trasy budete jištěni ocelovým lanem, upevněným v přibližné výšce 180 cm nad překážkami. Jedná se o bezrizikovou zábavu, která vám však dokáže zvýšit adrenalin v krvi. Instruktoři lanového parku Vás vybaví celotělovými úvazky a pomohou vám je správně navléci. Dostanete také bezpečnostní helmu a pár jistících prvků. Po následném proškolení a absolvování základních bezpečnostních dovedností na cvičném trenažéru se můžete vydat na vámi vybraný okruh. Jediný limitující faktor Vašeho adrenalinového dobrodružství na lanech je z důvodu správného jištění minimální výška účastníka, a to 140 cm. Pro dětský okruh je nutná výška pouhých 110 cm a doporučená maximální 150 cm. Minipark je určen dětem od 3 let.

 

Popis okruhů

V nabídce parku je 9 okruhů. Jednotlivé okruhy jsou rozlišeny dle obtížnosti barevným značením. Pět okruhů je primárně zaměřeno na zdolávání lezeckých překážek a čtyři jsou na vyznavače adrenalinových sjezdů – gravitačních lanovek. Navíc pro děti menšího vzrůstu je připraven juniorský okruh. Nejmenší mohou, za dohledu doprovodu, pilovat lezecký um v miniparku.

 

Další služby

V areálu je k dispozici posezení s občerstvením.

Pro cyklisty jsou zde připraveny stojany na kola.

 

Otvírací doba

Červen        Pá – Ne   10 – 17 hod. (Po - Čt na objednání)

Červenec     Po – Ne   10 – 17 hod.    

Srpen          Po – Ne   10 – 17 hod.

Září             Pá – Ne   10 – 17 hod. (Po - Čt na objednání)

Říjen           Po – Ne   na objednání 10 – 17 hod.

 

Ceník

Ceny naleznete zde.


Kontakt

SpideRS CENTRE – lanový park Říčky v Orlických horách
517 61 Říčky v Orlických horách
Tel.: +420 608 301 000
 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.