Ubytování pro rodiny s dětmi v

 

 

Orlických horách

 

Vyberte si z nabídky vhodných ubytování pro rodiny s dětmi. Vydejte se za poznáním a zážitky do Orlických hor!

apartmány říčky v orlických horáchApartmány v Říčkách - Říčky v Orl. horách

Apartmány v Říčkách Vám nabízí naprosto dokonalé zázemí pro Vaši aktivní dovolenou. Klid a soukromí zajištěno, stejně jako možnost využít služeb vedlejšího wellnes hotelu.

1 | 2

Báječná rodinná dovolená s dětmi v Orlických horách

Připravili jsme pro Vás nejlepší nabídku ubytování pro rodiny s děmi v regionu Orlické hory. Stačí si jen vybrat jaký druh ubytování je pro Vás nejvhodnější. Ubytovat se můžete s dětmi na chatě, chalupě, apartmánu nebo luxusním hotelu či příjemném rodinném penzionu. Dovolená s dětmi nebo prodloužené víkendové pobyty jsou navíc zpříjemněny slevou pro děti nebo do určitého věku jsou děti dokonce ubytovány zdarma. Pro děti nabízíme různé slevy na ubytování, ale také na stravu. Aby pobyt byl pro ty nejmenší co nejideálnější, ubytování se je zařízeno výborným zázemím formou dětského koutku s hračkami a hrami až po venkovní dětské hřiště, zahradu, prolézačky, pískoviště, houpačky či další zajímavé atrakce. Klidná rodinná dovolená, zajímavosti v okolí, spousty turistických a cyklistických stezek a mnohem více. Právě pro tyto přednosti jsou Orlické hory vyhledávaným místem rodičů hledající odpočinek a zážitky pro jejich děti. Objevte i vy Orlického hory. A kam se vlastně vydat? Třeba do Deštné v Orlických horách, Říčky v Orlických horách, Bartošovice nebo okolí přehrady Pastviny. Vyražte s dětmi na víkend nebo na dovolenou. Bezpočet výhledů, atrakcí a zážitků na každém kroku. A nevíte kde se ubytovat nebo potřebujete pomocnou ruku? Podívejte se na naši nabídku pobytů nebo nám zavolejte 491 005 805 a rádi Vám poradíme.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.