/album/fotogalerie18/a1-jpg12/
/album/fotogalerie18/a2-jpg11/
/album/fotogalerie18/a3-jpg11/
/album/fotogalerie18/a4-jpg11/
/album/fotogalerie18/a5-jpg12/
/album/fotogalerie18/a6-jpg10/

Poloha na mapě

Penzion Krásné Časy - Dobrošov, Kladské pomezí

V penzionu Krásné časy zažijete nejen příjemně strávené chvíle, ale také objevíte malebný a málem zapomenutý kout naší země.

Penzion Krásné Časy

Popis ubytování

Pouze několik set málo metrů se od penzionu nachází známá vojenská pevnost Dobrošov nebo překrásná Jiráskova turistická chata s výhledem do širokého okolí. Penzion Krásné časy se nachází přímo v obci Dobrošov, nabízí se Vám útulné ubytování v prostorných 6 pokojích a 1 apartmánu. Všechny pokoje jsou vybaveny vl. sociální zařízením, tv, sat, wifi na pokoji. Pohodlný spánek v klidném prostředí a s čistým  vzduchem již zde vanou  jistě podpoří i kvalitní ložní program. Součástí penzionu je také velmi zdařile zařízená restaurace s letní terasou a zahradou. Pro milovníky cyklistiky je možnosti si uschovat kola, v zimních měsících je to pouze několik km k nejbližší sjezdovce. Vyražte do krásných časů nezapomenutelné chvíle!

 

 

  • Kapacita penzionu: 18 osob (6 x dvoulůžkový pokoj 1 x apartmán)
  • Vybavení penzionu: bar restaurace, letní tersa, salónek, uzamčené  parkoviště, připojení na internet, dětská postýlka, zahrada
  • Vybavení pokojů: sprcha, wc, televize, satelit, internet
  • Konferenční vybavení: dataprojektor, plátno, ozvučení, bezdrátový mikrofon, flipchart, dvd přehrávač, internet
  • Check - in: 15 - 18:00
  • Check - out: 10:00
 
 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

Štítky: penziony

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.