/album/fotogalerie19/a1-jpg2/
/album/fotogalerie19/a3-jpg2/
/album/fotogalerie19/a4-jpg1/
/album/fotogalerie19/a7-jpg1/
/album/fotogalerie19/a8-jpg1/
/album/fotogalerie19/a9-jpg1/

Hotel Vyhlídka ****

 

Obec: Náchod

Vzdálenost od centra:

3 km do centra Náchoda

Poloha: lyžování 10 km

Parkování u objektu:

celoročně u objektu

Wellness hotel Vyhlídka **** - Náchod

Nově zrekonstruovaný Hotel Vyhlídka Náchod naleznete v hezkém prostředí s nádherným výhledem na město Náchod a celé okolí Kladského pomezí.

Hotel Vyhlídka

Popis ubytování

Hotel je vyhledávaným místem nejen pro svou příjemnou atmosférou, ale také oblíbené wellness služby se širokou nabídkou relaxačních a rehabilitačních masáží. Hotel je celý nekuřácký. Místo je ideální pro strávení příjemných chvil s Vašimi blízkými, romantických pobytů, ale také je vhodným místem pro konání různých školení, seminářů a společenských událostí. Ubytování se Vám nabízí v prostorně zařízených nekuřáckých dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech standardně vybavených koupelnou, WC, TV/Sat, telefonem, minibarem, trezorem a připojením na internet. Hotel Vyhlídka nabízí dostatečné zázemí pro strávení Vašeho pobytu či dovolené. Můžete využít vnitřní bazén s protiproudem, masáže,  billiárd, stolní fotbal, šipky, posezení v hotelové zahradě či vychutnání si grilovaných specialit pod širým nebem. Pro různá sektání je Vám k dispozici několik salónků o kapacitě 15 - 70 osob. Zábavu zde najdou i děti, nabízíme dětské hřiště, v restauraci dětský koutek.

 

  • Kapacita hotelu: 19 dvoulůžkových pokojů, 2 x apartmá, 1 x dvoulůžkový bezbariérový pokoj
  • Vybavení hotelu: atraktivní bar, restaurace s krásným výhledem do širokého okolí, dětský koutek, letní terasa, salónek se zimní terasou, zahradní grilování, dětské hřiště, připojení na internet po celém hotelu, dětské postýlky, bazén se slanou vodou a protiproudem, 2 vybavené masérny, speciální kombinovaná sauna s několika druhy terapií, minigolf, biliár, elektronické šipky, stolní fotbal, ruské kuželky, zahradní šach, uzamčené parkoviště
  • Vybavení pokojů:  sprcha ( apartmá koupelna s vanou ), wc, televize, satelit, internet, minibar, trezor, fén
  • Konferenční vybavení: dataprojektor, plátno, flipchart, ozvučení, mikrofon, dvd...atd.
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

 

Speciální ceny: zvýhodněné ceny pobytových balíčků, skupinové ceny, VIP ceny stálým klientů, firemní akce, slavnostní rauty, svatby, rodinné dovolené, romantické a wellness víkendy.

Ceník a rezervace ubytování

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.