/album/fotogalerie20/a368-jpg/
/album/fotogalerie20/a369-jpg/
/album/fotogalerie20/a370-jpg/
/album/fotogalerie20/a371-jpg/
/album/fotogalerie20/a372-jpg/
/album/fotogalerie20/a373-jpg/

Hotel Tommy ****

Obec: Náchod

Vzdálenost od centra:

1,5 km do centra Náchoda

Poloha:

lyžování 10 km

Parkování u objektu:

celoročně u objektu

Hotel Tommy **** - Náchod

Hotel Tommy naleznete nedaleko centra města Náchod, v příměstské části Babí. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí služby v originálně zařízených interiérech, kam se můžete vydat nejen za ubytováním, uspořádní konference, firemního školení, ale také za relaxací a odpočinkem.

Hotel Tommy

Popis ubytování

Součástí hotelu Tommy je velmi zdařile zařízené wellness centrum, kde můžete využít krytý bazén s protiproudem, relaxační koupel ve vířivé whirpool vaně, fitness centrum nebo sportovní a rekondiční masáže. Hotel Tommy je také moderně vybaven konferečním zázemím s maximální kapacitou pro 200 osob. Ubytování se nabízí ve 30-ti  luxusně vybavených dvoulůžkových pokojích o maximální kapacitě 70. osob. Samozřejmostí hotelu je restaurace se širokým výběrem lahodných pokrmů obzvláště, středomořské kuchyně nebo můžete posedět v lobby baru u sklenky lahodného vína.

 

  • Kapacita hotelu: 70 osob (30 x dvoulůžkový pokoj /12 x economy class, 4 x standard class, 14 x superior class/)
  • Vybavení hotelu: recepce, lobby bar restaurace, salónek, hlídané parkoviště, bezbariérový přístup, připojení na internet, koferenční sál o max. kapacitě 200 osob, dětská postýlka,
  • Vybavení pokojů: sprcha, wc, televize, satelit,  telefon s přímou provolbou, internet
  • Konferenční vybavení: dataprojektor, plátno, ozvučení, bezdrátový mikrofon, flipchart, dvd přehrávač, internet
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:30

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.