Penzion Disk - Deštné v Orlických horách

Nenáročné turistické ubytování v blízkosti sjezdovky a běžeckých stop. Apartmány se nachází v prvním patře budovy, která je součástí školního objektu.

Ubytování Penzion Disk již není na tomto webu aktivní. Zkuste si vybrat jiné ubytování v Orlických horách.

Popis ubytování

Ubytovací zařízení turistického typu penzion Disk má vlastní vchod. K dispozici jsou čtyři účelně zařízené apartmány. Každý z nich má vlastní vybavený kuchyňský kout (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), sociální zařízení a televizi. Ve všech pokojích je možnost WiFi připojení k internetu. Apartmán č. 1 je dvoupokojový a k dispozici jsou zde celkem čtyři lůžka. Apartmány č. 3 a 4 jsou jednopokojové vždy se dvěma lůžky a v jednom z nich je navíc možnost přistýlky. Kromě vlastního vaření můžete využít nabídku stravování v Hospůdce na Staré cestě a dalších. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Možnost pobytu se psím mazlíčkem bez rozdílu velikosti. V blízkosti penzionu Disk je výchoziště lyžařských stop, vleky jsou vzdálené asi 500 m od objektu. Další sportovní vyžití a zábavu v Deštném v Orlických horách nabízí krytý bazén v nedalekém penzionu, jízdárna či lanový park. Okolím vede mnoho kilometrů turistických tras a Orlické hory můžete poznávat také ze sedla kola, které si lze zapůjčit pod sjezdovkami.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.