/album/a52/vybavene-apartmany-103-jpg/
/album/a52/koupelna-se-sprchou-jpg/
/album/a52/loznice-v-apartmanech-103-jpg/
/album/a52/vybavene-apartmany-102-jpg/
/album/a52/venkovni-bazen-s-krytem-jpg/
/album/a52/posezeni-jpg2/

Mlýn u skály

 

Obec:

Deštné v Orlických horách

Poloha:

400 m od sjezdovky

Parkování u objektu:

celoročně

 

Telefon:

+420 777 655 940

 

Poloha na mapě

Mlýn u skály - Deštné v Orlických horách

V Deštné v Orlických horách se nachází bývalý mlýn, který se nabízí k pronájmu. Zažijte neopakovatelný pobyt s přáteli a vydejte se na dovolenou do Mlýna u skály.
 

Popis ubytování

Zažijte pobyt v bývalém mlýnu v Deštné v Orlických horách v osadě Jedlová. Právem patří budova mlýna mezi nejzajímavější památky Orlických hor a vám se nabízí užít si jedinečnou romantickou dovolenou s přáteli. Kapacita objektu je 25 osob a chalupu je možné pronajmout pouze jako celý objekt. Perfektní ubytování pro několik rodin, větší partu přátel nebo třeba firemní teambuilding. V Mlýnu u skály je celkem 5 apartmánů a všechny mají vlastní menší kuchyňku a koupelnu. Vytápění je zajištěné pomocí elektrických přímotopů a v každém apartmánu jsou i kamna na dřevo. V objektu je rovněž zajišteno WIFI připojení k internetu. Během zimy je pro ubytované hosty otevřena i klubovna, kde můžete posedět. Během letní sezóny budete mít plně k využití udržovanou zahradu s venkovním bazénem, venkovní posezení, gril a ohniště. Děti si pohrají na pískovišti nebo zaskáčou na trampolíně. Je zde i hřiště na nojebal, volejbal či jiné míčové hry. V objektu je možnost uschovat kola, lyže a jiné sportovní vybavení. Parkování je přímo u chalupy. Přijďte si užít pobyt do Mlýna u skály. Nejbližší sjezdovka je vzdálena 400 metrů od chalupy a centrální skiareál v Deštné leží 2 km od chalupy. V létě můžete zajít do nedalekého adrenalinového parku nebo vyrazit na některou ze značených turistických a cyklistických stezek.

 

  • Kapacita objektu: 25 osob (pronajímá se pouze jako celý objekt)
  • Venkovní vybavení objektu: udržovaná zahrada, venkovní posezení, gril, ohniště, hřiště na nohejbal / volejbal, parkoviště
  • Vybavení objektu: 5x apartmán (1x čtyřlůžkový, 2x dvoulůžkový + možnost 2 přistýlek, 1x pětilůžkový a 1x osmilůžkový + možnost 2 přistýlek), každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku a koupelnu (sprcha, wc, umyvadlo) 
  • Další vybavení: úschovna kol a lyží 
  • Wellness a relax: venkovní bazén
  • Zázemí pro děti: pískoviště, trampolína
  • Check - in: od 14:00 - 18:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna: Jarní prázdniny Letní sezóna Mimo sezónu
Týdenní pobyty
Celý objekt pro 12 osob / noc
vč. krytého bazénu
4 715 Kč 3 358 Kč 2 286 Kč
Sezóna: Vánoce a leden Silvestr  
Celý objekt pro 12 osob / noc
vč. krytého bazénu
4 215 Kč 6 429 Kč  
Kratší pobyty (min. 2 noci) Mimo sezónu
Celý objekt pro 12 osob / noc
vč. krytého bazénu
2 286 Kč
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíček nejsou povolena
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení objektu, využití krytého bazénu, ložní prádlo, ručníky, WIFI internet a závěrečný úklid.rekreační poplatky obci a parkování.
V ceně není zahrnuto: spotřeba elektřiny, rekreační poplatky obci (dosp. osoba / noc) a vratná kauce 5000 kč.
 

Potřebujete poradit?

+420 777 655 940

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.