Chata Roubenka


Obec:

Sedloňov

Vzdálenost od centra:

200 m

Poloha:

lyžování 300 m

Parkování u objektu:

celoročně

 

Chata Roubenka - Sedloňov, Orlické hory

Relaxace ve stylovém stavení horské obce Sedloňov. Celoročně dobrý přístup, příjemné letní venkovní posezení, vstřícné prostředí pro děti...

Litujeme, ale ubytování již není aktivní. Zkuste: další možnosti ubytování v Orlických horách.

Popis ubytování

Chata Roubenka je zasazena do malebné krajiny Orlických hor nedaleko obce Deštné. Nabízí nenáročné turistické ubytování v celkem 11 pokojích. V dolním podlaží je apartmán a 4 pokoje s koupelnou a WC, prostorná kuchyně s jídelnou, společenská místnost s TV a SAT, DVD. V patře se nachází 4 apartmány s koupelnou, WC, TV, kuchyňka, jídelna, společenská místnost. Velká herna umožňuje hru kulečníku, ping pongu, stolního fotbálku a šipek. Děti zabaví množství hraček pro různé věkové kategorie. Za chatou Roubenka je krytý dřevěný altán, ohniště s posezením, volně stojící bazén, hřiště na volejbal, dětské pískoviště, skluzavky a houpačky. Parkoviště u chaty. V zimě možnost lyžování ve Ski areálu přímo v Sedloňově, nebo v nedalekém Deštném. V okolí je řada běžeckých tras.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.