Chalupa Šedý vlk
Obec:
Deštné v Orlických horách
Vzdálenost od centra: v centru
Poloha:
100 m od sjezdovky
Parkování u objektu:
celoročně
Poloha na mapě
Chalupa Šedý vlk - Deštné v Orlických horách
Příjemné ubytování kousek od sjezdovky, možnost pronájmu celé chalupy nebo jednotlivých apartmánů. Skvělá poloha a soukromí v centru Deštné v Orl. horách.
Popis ubytování
Chalupa Šedý vlk stojí na pěkném místě v blízkosti Skicentra Deštné. Nejbližší lyžařský vlek je vzdálen pouhých 100 m. Její kapacita je 33 osob a nabízí ubytování v pěti, čtyř a dvoulůžkových apartmánech. Každý z nich má kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a WiFi připojení k internetu. Hosté mohou využívat velkou společenskou místnost s krbem a centrální kuchyni se sporákem, horkovzdušnou troubou, mikrovlnkou, myčkou na nádobí a nádobím. Pokud by se vám nechtělo vařit, je možné pro vás zajistit stravování. Součástí chalupy Šedý vlk je úschovna kol a lyží. K odpočinku zve venkovní terasa s grilem, možnost zapůjčení pípy na čepování piva. U chalupy je i ohniště a rozlehlé travnaté hřiště. Parkoviště je přímo u objektu. Ve Ski centru Deštné v Orlických horách je 11 lyžařských vleků a 45 km upravovaných běžeckých tratí. Letní sezóna vám nabídne procházky krásnou přírodou a více jak čtyři desítky cykloturistických cest.
- Kapacita objektu: 33 osob (2 x dvoulůžkový, 6 x čtyřlůžkový, 1 x pětilůžkový) + 3 přistýlky
- Vnější vybavení objektu: lyžárna, sušárna lyžařského oblečení, úschovna kol, letní terasa, ohniště, gril, volejbalové hřiště, oplocená zahrada, louka na slunění, parkoviště
- Vnitřní vybavení objektu: kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, kompletní kuchyňské vybavení, sklokeramická deska, elektrická trouba), společenská místnost s krbem, sušička, pračka
- Vybavení apartmánů: kuchyňská linka s vybavením (příbory, talíře, skleničky), dřez, rychlovarná konvice a lednice, umyvadlo, sprcha, WC, WIFI internet
- Check - in: od 17:00
- Check - out: do 10:00
Ceník ubytování | |||
Sezóna: | 18.03. - 26.01. | 27.01. - 17.03. | |
Osoba / noc | 300 Kč | 400 Kč | |
Dítě 3 – 14,9 let / noc | 150 Kč | 200 Kč | |
Slevy a příplatky: | |||
Dítě do 2,9 let | zdarma | ||
Přistýlka / noc | 300 Kč | 400 Kč | |
Doplňkový ceník: | |||
Domácí mazlíček / pobyt | 100 Kč | ||
V ceně ubytování zahrnuto: WIFI internet, parkoviště, DPH. Cena nezahrnuje rekreační poplatek 13 Kč / osoba / den. |
Štítky: chaty, chalupy a apartmány
Kontakt
Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30
Certifikáty a ocenění
Doporučujeme
Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.