Chalupa Pod Kolavou - Souvlastní, Zdobnice

Ubytování rodinného typu na klidném místě v údolí Orlických hor. Plně vybavené vkusně zařízené apartmány, venkovní posezení, dětské hřiště s trampolínou. Pěkné místo pro letní i zimní rekreaci, možnost víkendových i týdenních pobytů.


Je nám líto, ubytování již není aktivní. Zkuste: další možnosti ubytování v Orlických horách.

 

Popis ubytování

Roubená chalupa Pod Kolavou na vás čeká v údolí Orlických hor nedaleko Rychnova nad Kněžnou. Nabízí týdenní i víkendové pobyty. Pronajmout si můžete jednotlivé apartmány, větší rodina či skupina přátel ocení možnost pronájmu celé chalupy. K dispozici jsou dva 4 lůžkové a dva 2 lůžkové apartmány. Všechny mají kuchyňku vybavenou moderními kuchyňskými spotřebiči a nádobím. Kdo by nechtěl vařit, může se stravovat ve vedlejším restauračním zařízení penzionu Souvlastní. Dále je součástí apartmánů vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a televize se satelitním přijímačem. Wi-fi připojení samozřejmostí. Parkoviště pro ubytované hosty přímo u objektu. Z chalupy Pod Kolavou můžete zamířit na sjezdovky do SKI Zdobnice, Deštného v Orlických horách a do SKI areálu Říčky. V létě na vás čekají v okolí obce Souvlastní cyklostezky a turistické trasy, můžete se vypravit k tvrzi Hanička, do golfového areálu v Nebeské Rybné nebo třeba do Říček v Orlických horách, kde jsou tenisové kurty a lanový park Spiders centrum.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.