Chalupa Orlické hory - Orlické Záhoří

Pronájem dvou plně vybavených apartmánů nebo celé chalupy v krásném prostředí Orlického Záhoří. Ideální pro letní výlety či zimní lyžování.

Chalupa Orlické hory

Ubytování již není na tomto webu aktivní. Zkuste si vybrat jiné ubytování v Orlických horách.

Popis ubytování

Chalupa je rozdělena na dva plně vybavené apartmány, každý se samostatným vstupem. Každý z apartmánů se skládá z obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem, sociální zařízení (sprcha, wc), 2 ložnice. Celková kapacita chalupy činí 16 osob, každý apartmán je max. pro 8 osob. K objektu dále náleží udržovaná zahrada s letním posezením, ohništěm, grilem a parkování před objektem. V zimě můžete využít výborných lyžařských podmínek, běžkařské trasy začínají kouskek za objektem, nejbližší lyžařský areál v Jadrné je přibližně 500 m od objektu. V leté ideální místo pro výlety do okolí a blízkého Polska, hranční přechod se nachází přímo v obci Orlické Záhoří.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.