Valentýnské políbení - Wellness Hotel Tommy 


hotel tommy nachod - ubytovani adrspachVíkendový pobyt - Valentýnské políbení Za časů, kdy tvrdou rukou císař Claudius II. v Římě vládl, zákaz svobodné muže oddávati vydán byl, aby do bojů a válek bez závazků vstupovati mohli. Odvážný mnich Valentýn však lásce zamilovaných tuze přál a mladé páry v tajnosti proti všem rozkazům i nadále oddával. Leč krutý trest smrti ho za jeho činy stihl. Však pro své přesvědčení a víru v lásku mnoho darů dostalo se mu od těch, kterým pomohl… Poslední vyznání z lásky své z žaláře posílal a s rozloučením „Od Tvého Valentýna“ podepsáno bylo. Od těch dob se láskyplné kartičky Valentýské posílají, abychom své poselství lásky vyjádřili. Prožijte i Vy láskou naplněný svátek zamilovaných a na několik dní romantické relaxace ve dvou se do Hotelu TOMMY vydejte.

 

Pobyt pro 2 osoby zahrnuje:

    * luxusní ubytování na dvě noci s bohatou snídaní
    * kytička pro partnerku
    * ovocná mísa na pokoj
    * valentýnská kartička – „Valentýnka“
    * 1 x sladké pomyšlení
    * 1 x finská sauna (60 min.)
    * romantický wellness pana „Amora“
    * Valentýnský hudební večer (welcome drink, bohaté večerní menu, hudba)
    * 15% sleva na hodinky Axcent, Jet Set a Hello Kitty (prodej přímo na hotelu)
    * parkování na hlídaném parkovišti
    * BONUS: možnost ubytování třetí noc zdarma se snídaní

 

Romantický wellness pana "Amora" zahrnuje:  relaxace v bazénu a vířivé vaně whirlpool pod „hvězdným nebem“, láhev sektu, romantická atmosféra při svíčkách ve dvou (30 min.) nebo Royall wellness... aneb zcela soukromé královské dýchánky ve dvou – aromatická koupel lásky ve vaně s hydromasáží, finská sauna, láhev sektu, sýrové políbení, župany, romantická atmosféra při svíčkách (90 min.) – tato varianta je s příplatkem 1.700,- Kč

 

Ceník:

termín 12. – 14. 2. 2012:  5.990,-Kč pro 2 osoby / pobyt


hotel tommy nachod

Hotel Tommy Náchod ****


Obec: Náchod
Rezervace: 491 005 805
Poloha: okraj obce
Region: Náchodsko


Check-in: od 14:00
Check-out: do 10:00

 

Rezervovat

Poloha na mapě

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.