Sněhové podmínky v Orlických horách - kam na lyže

Prohlédněte si aktuální sněhové a lyžařské podmínky v nejatraktivnějších skiareálech Orlických hor, kterým dominují Deštné a Říčky v Orlických horách. Výška sněhu, sjezdovky v provozu a přehledný seznam možností, kam na lyže v Orlikých horách.

Deštné v Orlických horách

Nejznámějším skiareálem Orlických hor je Deštné v Orlických horách, kde na lyžaře čeká celkem 6 kilometrů sjezdových tratí od lehké turistické až po černou, závodní. K dispozici je zde také výukové a Yettiho hřiště pro děti. Využít zde můžete 6 vleků a dvojsedačkovou lanovou dráhu. Každý den v hlavní sezóně můžete také navštívit večerní lyžování v čase 18:00 - 21:00.

 

Lyžařský areál Výška sněhu Sjezdovky v provozu

Deštné v Orlických horách

50 cm 4 km

 

Tipy na ubytování v Deštném v Orlických horách

 

Říčky v Orlických horách

Středisko Říčky v Orlických horách patří s 5 kilometry sjezdových tratí vedle Deštné k největších lyžařským areálům v Orlických horách. Celkem areál nabízí 5 sjezdových tratí různých obtížností včetně lyžařské školy a to s převýšením až 250m. Na kopec návštěvníky vozí čtyřsedačková 1. orlická dráha, 2 vleky a sunkid pojízdný pás pro děti.

 

Lyžařský areál Výška sněhu Sjezdovky v provozu

Říčky v Orlických horách

80 cm 5 km

 

Tipy na ubytování v Říčkách v Orlických horách

 

Další možnosti lyžování v Orlických horách

Vedle nejznámějších areálů mají lyžaři v Orlických horách k dispozici také řadu menších skiareálů, mezi které patří například Červená Voda o celkové délce tratí 6 km se čtyřsedačkovou lanovou dráhou a převýšením 399m. V čenkovickém areálu je pro lyžaře připarveno 11 sjezdových tratí o celkové délce 6 km s převýšením až 200m.

 

Lyžařský areál Výška sněhu Sjezdovky v provozu

Bartošovice v Orlických horách

0 cm 0 km

Červená Voda

50 cm 6 km

Čenkovice

50 cm 0 km

České Petrovice

30 cm 0 km

Zdobnice

0 cm 0 km

Přívrat

0 cm 0 km

Peklák

0 cm 0 km

Dlouhoňovice

0 cm 0 km

 

Tipy na ubytování v Rokytnici v Orlických horách

 

Prohlédněte si všechny možnosti ubytování v Orlických horách

Prozkoumejte detailně možnosti lyžování v Orlických horách

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.