Fotogalerie

/album/fotogalerie67/a146-jpg/
/album/fotogalerie67/a147-jpg/
/album/fotogalerie67/a148-jpg1/
/album/fotogalerie67/a145-jpg/

Poloha na mapě

Jedlová v Orlických horách

Nedaleko Deštné najdete kouzelné letovisko i zimovisko Jedlovou v Orlických horách. Můžete zde strávit klidnou dovolenou blízko center Orlických hor.

Jedlová v Orlických horách

       

Zdroj: panoramio.com

Torzo kostela

Jedlová je krásné středisko pro letní i zimní dovolenou. Najdete ji na dosah Deštné v Orlických horách. Z památek zaujme především torzo barokního kostela sv. Matouše. Od kostela je překrásný výhled do krajiny. V okolí je pak rozeseto mnoho roubených chaloupek.

 

Tip na výlet

Byla by škoda nenavštívit Deštnou v Orlických horách. Prohlédněte si tam muzeum zimních sportů, turistiky a řemeselVýstava pojednává o vzniku a historii obce, popisuje významné osobnosti kraje, připomíná šikovné ruce řezbářů v podobě mnoha osobitých hraček. Není opomenuto ani dílo hrnčířů, bednářů, sítařů, uhlířů, barvířů látek, kameníků, kamnářů a dalších zručných řemeslníků Orlicka.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.