/album/fotogalerie34/a47-jpg1/
/album/fotogalerie34/a48-jpg/
/album/fotogalerie34/a49-jpg/
/album/fotogalerie34/a50-jpg/
/album/fotogalerie34/a51-jpg/

Poloha na mapě

Bedřichovka 

Osada Bedřichovka nabízí svým návštěvníkům klidné prožití letní i zimní dovolené na samé hranici s Polskem v Orlických horách.

Bedřichovka

       

Zdroj: panoramio.com

Navštivte Polsko

Osada Bedřichovka je obklopená lesy a hřebeny Orlických hor, kousek od Orlického Záhoří. V létě se nabízí mnoho příležitostí pro pěší turistiku a cyklistiku. Rovněž doporučujeme návštěvu sousedního Polska. V zimě slouží návštěvníkům ski areál Bedřichovka bez dlouhých čekacích dob. Odlehlost Bedřichovky od „civilizace“ ještě více zvyšuje její atraktivitu pro návštěvníky. Dnes je osada Bedřichovka součástí sousední obce Orlické Záhoří.

 

Občerstvení

Posilnit se můžete v Orlickém Záhoří v hotelu Kunštát.

 

Tip na výlet

Vyrazte na krátkou 3 km naučnou stezku, která vás zavede k hornímu toku Divoké Orlice nebo na Trčkov. Více informací o trase Bedřichovka.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.