Fotogalerie

/album/fotogalerie56/a88-jpg1/
/album/fotogalerie56/a89-jpg/
/album/fotogalerie56/a90-jpg/

Poloha na mapě

Bačetín

Vesnička Bačetín vám poskytne klidnou rekreaci na dohled velkým střediskům v Orlických horách.

Bačetín

       

Zdroj: bacetin.cz

Nadmořská výška

Obec Bačetín najdete na trase z Dobrušky do Deštné v Orlických horách, které je vzdáleno pouhých 12 kilometrů. V této vesnici je zajímavá nadmořská výška - v dolní části na tzv. „Trhovce“ je 415 m a v horní části na „Čihadle“ 508 m, čili výškový rozdíl činí téměř 100 metrů, o čemž svědčí skutečnost, že v době, kdy začíná padat první sníh, tak v horní části leží již sníh a v dolní části obce ještě prší.  V okolí je dostatek zajímavých cyklotras a pěších stezek. V obci je také tenisový kurt.

 

Tip na výlet

Udělejte si výlet do nedaleké Dobrušky a navštivte rodinný domek F. L. Heka. Kde vás čeká atmosféra staré doby a množství dobových předmětů.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek, neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Sněhové zpravodajství

 

Deštné 100 cm
Říčky 120 cm
Čenkovice 55 cm

 

Všechny lyžařské areály

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.