Vítání jara – Rychnov nad Kněžnou (22. 3. 2014)

22.03.2014 10:00

Zajeďte přivítat jaro společně s pivními specialitami v Rychnově nad Kněžnou. V tomto okresním městě v sobotu 22. března 2014 proběhne Vítání jara v areálu Městského Podorlického pivovaru.

Zabíjačkové hody a pivní speciality

Pro většinu mužů není nic lepšího než výborné jídlo a ještě lepší pivo. Dámy ocení spíše krásné počasí, které určitě na tuto akci bude. Můžete se těšit na zabijačkové hody. Nebudou tedy chybět kroupy, jitrnice, ovary a mnoho dalších specialit, které jsou spojené se zabijačkou. Nebude chybět ani veselý hudební doprovod. Točit se zde budou jak tradiční piva, tak i speciality. Začne se výčepem velikonoční várky 15° Habrováka a černého 14° Kvardiana. Samozřejmostí jsou i nealkoholické nápoje a v případě zimy Vás zahřejí o horké nápoje.

 

I děti si přijdou na své

V areálu pivovaru bude v případě příznivého počasí k dispozici dětský koutek. Děti se zde určitě zabaví a naleznou třeba i nové kamarády.

 

Zapojte se do soutěže

Umíte dobře vařit? Netajte se svým umem a předveďte ostatním, jak dobře umíte udělat guláš v kotlíku. Hodnotit bude jak odborná porota, tak návštěvníci.

 

Vstupné

Dospělí 10 Kč

Děti 5 Kč

 

Kontakt

E-mail: Info@sodo.cz

 

Prozkoumejte Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou je krásným okresním městem v podhůří Orlických hor. Byla by velká škoda neprohlédnout si zdejší zámek či nezavítat do Přírodního parku Les Včelný. Turisté také často navštěvují zdejší Muzeum hraček či Muzeum Orlických hor.

Více informací www.pivovarrychnov.cz

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.