Rossignol demo tour - Říčky v Orlických horách

15.02.2014 00:00

Zažijte mnoho zábavy a her v Říčkách v Orlických horách. O víkendu 15. až 16. února 2014 zavítá Rossignol Demo tour i do tohoto centra Orlických hor. Využijte tedy této plánované akce a naplánujte si skvělý pobyt v Říčkách v tomto termínu.

Zdroj obrázku ZDE

Nabušený program

Skvělá a již 9. rokem opakovaná Rossignol Demo Tour přináší svým příznivcům jedinečnou možnost vyzkoušet si novou kolenci lyží přímo na svahu a zdarma. Ano je to skutečně tak! Každou zimu můžeme navštívit několik akcí tohoto typu, ale tato patří mezi ty nejvýznamnější v Orlických horách. Neváhejte tedy zdarma vyzkoušet lyže, které jsou nové a podle aktuální nabídky. Aby si i muži přišli na své, bude zde možnost vyzkoušet si vůz značky Ford. Organizátoři mají nachystáno také mnoho aktivit a her pro děti i dospělé. O hudební doprovod je také postaráno. Neváhejte tedy a přijďte se bavit!

Zalyžujte si na skvělých sjezdovkách za dobrou cenu

Vybírejte ze tří skvělých sjezdovek plus jedné kratší s překážkami na různé skoky či triky. S letošní nadílkou sněhu nejsou spokojeni ani lyžaři ani majitelé areálů. Nicméně v Říčkách se můžete těšit na 50 cm až 80 cm technického sněhu, což je vzhledem k vysokým teplotám celkem značná pokrývka. Ve ski areálu si přijdou na své jak zkušení lyžaři, tak začátečníci či děti ve školičce. Občerstvení je pod sjezdovkou a také zde najdete parkoviště. Pro lyžování v tomto areálu si můžete zakoupit bodové či časové jízdenky. Ceny startují na 180 Kč pro dospělého. Více o cenách zjistíte ZDE.

Vstupné

Tato akce je zdarma. O to více by Vás mohla lákat. Lyže či jízdu Fordem si můžete skutečně vyzkoušet zcela zdarma

Kontakt

bretton@bretton.cz

tel.: +420 272 088 321

Spojte tuto akci s pobytem na horách. U nás získáte ten nejlepší servis v oblasti cestování, turistiky a ubytování.

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.