Rampušák – Deštné v Orlických horách (15. 3. 2014)

15.03.2014 14:00

Již po několik desítek let se v Deštném v Orlických horách oslavuje příchod jara a tedy vládkyně Kačenky místo vládce Rampušáka. Pro tento rok je tato velkolepá a oblíbená akce naplánována na 15. března 2014.

Tradiční oblíbená akce v Orlických horách

Rampušákovo loučení se zimou se každoročně oslavuje v Deštném v Orlických horách u areálu Marta II. Za hojného počtu návštěvníků a veselé atmosféry si můžete užít skvělé odpoledne. Akce je přímo jako stvořena pro děti a jejich rodiče.

 

Program

Mimo mnoho zábavy nebude chybět ani hudební doprovod celé akce. Můžete se zúčastnit karnevalu a sjezdu v maskách. Zapojte děti, prarodiče či známé a vytvořte skupinovou masku. Jistě nebude chybět mnoho her a nejoblíbenější vyhlášení nejlepší masky. Na závěr akce se můžete těšit na velkolepý ohňostroj. Nechte se překvapit, jaká známá osobnost bude letošního Rampušáka 2014 moderovat.

PODROBNĚJŠÍ PROGRAM BUDE DOPLNĚN

 

Vstupné

Tato akce je zdarma

 

Parkování

Přímo u sjezdovky je velké parkoviště, které je zdarma a časově neomezeno

 

Další akce na svahu

Ve stejný den se také v Deštném koná akce Just Ride! od magazínu Freeride.cz. Budete moci vidět skoky na snowboardech, vyzkoušet si nové vybavení a mnoho další zábavy a aktivit. Můžete tedy omrknout obě akce na jednom místě.

 

Více informací na www.destne.info

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.