Rádio Černá Hora v Říčkách v Orlických horách

22.02.2014 00:00

Užijte si skvělý den na horách a navíc s nejoblíbenějším rádiem na východě Čech. V sobotu 22. února 2014 se můžete těšit na den plný zábavy, kterou zajistí Rádio Černá Hora. Spojte zábavu s poznáním a sportem a přijeďte do Říček v Orlických horách.

Skvělé odpoledne s Rádiem Černá Hora

Rádio Černá Hora několikrát do roka pořádá různé akce pro své posluchače. V létě jste jejich tým mohli potkat na několika koupalištích, kde si společně s Vámi užívali letní horké dny. Stejný cíl mají i zimní akce, kde jde hlavně o to, připravit Vám den plný zábavy, her a soutěží. Samozřejmostí je hudební doprovod, který se bude řídit heslem „Víc muziky“. V soutěžích budete taky moci vyhrát zdarma skipasy do lyžařského areálu v Říčkách v Orlických horách.

Vynikající sjezdovka v Říčkách v Orlických horách

Říčky v Orlických horách patří k jednomu z hlavních center Orlických hor. Určitě jste neprohloupili, pokud jste zvolili jako svoji destinaci pobytu právě tuto část Orlických hor. Pokud se teprve chystáte, tak se jistě máte na co těšit. Skvěle upravené sjezdovky jsou i vzhledem k letošní „zimě nězimě“ ve skvělém stavu s cca 50 cm sněhu. Sjezd svahu si můžete užívat na modré, červené i černé sjezdovce. Každý lyžař si zde tedy přijde na své. Skipasy v tomto areálu jsou děleny na časové a bodové. Ceny se rozbíhají od 180 Kč. Stačí se ale zúčastnit několika her od Rádia Černé Hory a můžete si užívat lyžování zdarma.

Výletujte po okolí

V nedaleké Rokytnici v Orlických horách, kam můžete mimo jiné podniknout i výlet na běžkách, bylo v prosinci otevřeno zcela nové a moderně vybavené muzeum. Pro děti jsou zde i speciální aktivity, kde si vyrobí například lubové krabičky, které se v Orlických horách dříve vyráběly.

Udělejte si krásnou dovolenou v Říčkách v Orlických horách! Vybírejte z naší pestré nabídky.

Zdroj informací ZDE

Zdroj obrázku ZDE

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.