Lo Stupendo - Dobruška (27. 2. 2014)

27.02.2014 19:00

Obohaťte se kulturním zážitkem s několika slavnými českými herci ve Společenském centru - Kino 70 v Dobrušce. Představení Lo Stupendo aneb Tenor na roztrhání je pro Vás připraveno na 27. února 2014 od 19:00.

Zdroj obrázku zde

 

Hvězdné obsazení

Ano, můžete se těšit na známé a oblíbené české herce. Hlavní role Tenora patří Václavu Vydrovi – známý milovník koní a vynikající český herec. Jeho tvář můžete znát z mnoha filmů, pohádek i z obalů knih, které napsal. Nemenší herecký výkon představí Simona Postlerová, která je také známou českou herečkou a dabérkou. V divadelních rolích ji můžete vidět především v Divadle na Vinohradech.

 

Autorem Ken Ludwig

Lo Stupendo aneb Tenor na roztrhání je nejslavnějším dílem známého amerického autora Kena Ludwiga, který ztvárnil mnoho her i několik muzikálů. U tohoto představení se jisto jistě pobavíte. Střídají se zde dojemné okamžiky, kdy budete soucítit s herci a v zápětí je vystřídá bohaté množství vtipných scének.

 

Vstupné

Již v předprodeji v Informačním centru v Dobrušce

Informace o dalším kulturním dění v Dobrušce ZDE

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.