/album/a8/dum-u-novych-pratel-lichkov-1220-jpg/
/album/a8/dum-u-novych-pratel-lichkov-1211-jpg/
/album/a8/dum-u-novych-pratel-lichkov-1218-jpg/
/album/a8/dum-u-novych-pratel-lichkov-1210-jpg/
/album/a8/dum-u-novych-pratel-lichkov-1214-jpg/
/album/a8/dum-u-novych-pratel-lichkov-1217-jpg/

Dům U nových přátel

Obec:

Lichkov

Vzdálenost od centra:

okraj obce

Parkování u objektu:

celoročně

 

Telefon:

+ 420 607 124 762

 

Poloha na mapě

Dům U nových přátel - Lichkov

Ubytujte se v rodinném penzionu v podhůří Orlických hor. Ideální místo pro Váš klidný odpočinek. V případě nepřízně počasí oceníte krytý bazén a saunu. 
 

Zaslat poptávku přímo do ubytování

Popis ubytování

Ubytování se nachází v obci Lichokov v Orlických horách. Těšit se můžete na nádhernou přírodu a blízkost turistických zajímavostí. V blízkosti penzionu se nachází farma na výrobu ovčích a kozích sýrů, vyhlášené vojenské muzeum a vojenské pevnosti, které stojí za prohlídku.
Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím (sprcha, wc, umyvadlo). Kapacita objektu je 24 osob. K dispozici Vám budou společenská místnost s krbem a televizí a jídelna s vybavenou kuchyní, kde si budete moci připravit vlastní pokrmy a nápoje. Samozřejmostí je bezplatné připojení k WIFI internetu v celém objektu.Během letní dnů oceníte zahradu s letní pergolou, ohništěm a grilem. Pro děti je připraven dětský koutek (hračky, společenské hry, stavebnice, knihy). Odpočinout si můžete v krytém bazénu a sauně. Ubytování se nachází v obci Lichokov v Orlických horách. Těšit se můžete na nádhernou přírodu a blízkost turistických zajímavostí. V blízkosti penzionu se nachází farma na výrobu ovčích a kozích sýrů, vyhlášené vojenské muzeum a vojenské pevnosti, které stojí za prohlídku.
Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím (sprcha, wc, umyvadlo). Kapacita objektu je 24 osob. K dispozici Vám budou společenská místnost s krbem a televizí a jídelna s vybavenou kuchyní, kde si budete moci připravit vlastní pokrmy a nápoje. Samozřejmostí je bezplatné připojení k WIFI internetu v celém objektu.Během letní dnů oceníte zahradu s letní pergolou, ohništěm a grilem. Pro děti je připraven dětský koutek (hračky, společenské hry, stavebnice, knihy). Odpočinout si můžete v krytém bazénu a sauně. 

Ubytování se nachází v obci Lichokov v Orlických horách. Těšit se můžete na nádhernou přírodu a blízkost turistických zajímavostí. V blízkosti penzionu se nachází farma na výrobu ovčích a kozích sýrů, vyhlášené vojenské muzeum a vojenské pevnosti, které stojí za prohlídku. Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím (sprcha, wc, umyvadlo). Kapacita objektu je 24 osob. K dispozici Vám budou společenská místnost s krbem a televizí a jídelna s vybavenou kuchyní, kde si budete moci připravit vlastní pokrmy a nápoje. Samozřejmostí je bezplatné připojení k WIFI internetu v celém objektu.Během letní dnů oceníte zahradu s letní pergolou, ohništěm a grilem. Pro děti je připraven dětský koutek (hračky, společenské hry, stavebnice, knihy). Odpočinout si můžete v krytém bazénu a sauně. 

 

  • Kapacita objektu: 25 osob (2 x dvoulůžkový, 3 x třílůžkový a 3 x čtyřlůžkový pokoj)
  • Venkovní vybavení: zahrada, krytá pergola, gril, parkoviště
  • Vnitřní vybavení: úschovna kol, společenská místnost (posezení, televize, krba) jídelna s vybaveným kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení, sklokeramická deska, plynový sporák, elektrická trouba, WIFI připojení k internetu, sušička, pračka
  • Vybavení pokojů: stůl, židle, wifi připojení k internetu, koupelna (sprcha, wc, umyvadlo)
  • Vybavení pro děti: dětský koutek (hračky, hry, knihy), dětské hřiště (pískoviště, houpací síť)
  • Relax a volný čas: krytý bazén, infrasauna, šipky, louka na slunění
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna: celoročně
Dvoulůžkový pokoj / noc 1 140 Kč
Třílůžkový pokoj / noc 1 710 Kč
Čtyřlůžkový pokoj / noc 2 280 Kč
Doplňkový ceník:
Děti 0 – 3,99 let zdarma
Domácí mazlíček / noc
malá a střední plemena (po předchozí dohodě)
100 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení pokoje, ložní prádlo a ručníky, WIFI internet, spotřeba energií, rekreační poplatky obci a parkování.

 

Potřebujete poradit?

+420 607 124 762

Vyhledávání

Kontakt

Region Orlické hory Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Poznejte tajuplný kout pískovových skal České Švýcarsko a vyberte si ubytování v obci Hřensko, vyražte na pěší tůru nebo v zimě na běžkách a vyberte si z nabídky ubytování v Bedřichově v Jizerských horách nebo si vyberte ubytování v Adršpachu na Broumovsku a objevte skalní města. Nezapomeňte navštívit také naše nejvyšší pohoří Krkonoše. Rezervujte si ubytování Janské lázně a okolí, ideální výchozí místo pro Vaše výlety.